Garnitury męskie — to element garderoby, który jest bardzo popularny dzięki temu, że ma stylowy design i wygodne cięcie.

Garnitury męskie — to element garderoby, który jest bardzo popularny dzięki temu, że ma stylowy design i wygodne cięcie. W zależności od odmiany, taką rzecz można nosić na spotkania biznesowe, do biura, na wesele, do klubu nocnego lub po prostu na co dzień.

Nie wiesz gdzie kupić garnitur męski w dobrej cenie od sprawdzonych producentów? Zalecamy odwiedzić platformę internetową Shopsy z szerokim asortymentem markowych towarów w dobrej cenie. Zamówione garnitury męskie mogą być wysłane zarówno w Warszawę lub jakiejkolwiek inne miasto Polski.

Odmiany modne garnitury męskie

Komplety dla mężczyzn mogą różnić się mnóstwem detali — zaczynając od kroju spodni, aż do ilości guzików na rękawach marynarki. W kolekcjach współczesnych projektantów można spotkać garnitury męskie w różnych kolorach. Jako uniwersalne i jako najbardziej popularne odcienie uważane są czarny, szary, bordowy i niebieski. Ale wyroby różnią się nie tylko kolorem, lecz także i fasonem.

Garnitury męskie z dwóch i trzech elementów

Ta wersja zestawu posiada klasyczny krój spodni, przy tym fason marynarki może się różnić. Istnieją dwa rodzaje:

  • jednorzędowa, z jednym rzędem guzików, ilość których może zmieniać się od 1 do 4;
  • dwurzędowa — bardziej formalną opcja z dwoma rzędami guzików.

Wyróżnia klasyczne garnitury męskie, składające się z trzech elementów — obecność kamizelki. Wszystkie detale jednego zestawu mają być w tym samym kolorze.

Style garniturów młodzieżowych męskich

Oprócz specyfiki kroju marynarki i spodni, garnitury męskie mogą różnić się stylem krawiectwa. Na oficjalne imprezy najlepiej sprawdza się smoking lub frak. Takie modele korzystnie łączą się ze śnieżnobiałymi koszulami oraz krawatem lub kokardą i najczęściej wykonywane są w kolorze czarnym.

Drugi styl – nieoficjalny lub casual. Takie produkty doskonale nadają się do noszenia na co dzień, na spotkanie z przyjaciółmi lub do biura, gdzie nie obowiązuje dress code. Na stronie Shopsy można nabyć garnitury męskie duże rozmiary lub standardowe, które będą świetnie łączyć się nie tylko z koszulą, lecz także z T-shirtem o monochromatycznej kolorystyce lub z nadrukiem.

Jeżeli do gustu są tobie bordowe garnitury, po prostu przejdź pod linkiem https://shopsy.pl/garnitury-granatowe-meskie i masz możliwość nabyć najlepszy model, orientując się na preferencje własne i cechy sylwetki.