Depilacja okolic intymnych, to obecnie standard – większość kobiet, które podążają za aktualnymi kanonami piękna i lubią o siebie dbać, nie wyobraża sobie pominięcia strefy bikini podczas codziennego, cotygodniowego lub comiesięcznego usuwania owłosienia z nóg i pach (w zależności od wybranej metody). Jednak tego typu zabiegi, wykonywane w domowym zaciszu lub u kosmetyczki, pochłaniają sporo czasu i bywają bardzo niekomfortowe, zwłaszcza dla pań o niskim progu bólu, które korzystają z wosku, czy depilatora elektrycznego. Warto zastanowić się więc nad nowoczesnym, usuwaniem owłosienia laserem Vectus. Jakie są zalety tego zabiegu?

Laser diodowy Vectus – koniec z wrastanie włosów i podrażnieniami

Kult jedwabiście gładkiego, pozbawionego owłosienia ciała sprawia, że usilnie próbujemy pozbyć się niechcianych włosów ze strefy bikini, stosują różne metody, takie jak plastry z woskiem, maszynka, krem do golenia, pasta cukrowa, czy depilator elektryczny. Jednak niektóre z kobiet mają skłonność do podrażnień, czerwonych krostek, przebarwień, wrastania włosków – w efekcie tych nieestetycznych „skutków ubocznych” zamiast zakładać latem strój kąpielowy będąc na plaży, muszą nosić szorty.

Na szczęście naprzeciw paniom z tego typu problemami, wychodzi współczesna medycyna estetyczna – jednym z największych osiągnięć tej dziedziny jest bez wątpienia laser diodowy. Zdaniem ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki Vesuna jest jednym z najefektywniejszych i najbezpieczniejszych laserów medycznych na rynku, który daje trwałe rezultaty. Nie bez przyczyny tak wiele kobiet jest gorącymi zwolenniczkami laseroterapii z użyciem właśnie tego sprzętu.

Laserowe usuwanie owłosienia z okolic intymnych

Laser Vectus to certyfikowane, nowoczesne, skuteczne i bardzo bezpieczne urządzenie, które zdobyło wiele nagród i wyróżnień. Emituje wiązki światła laserowego o długości fali 810 nm, które szybko i efektywnie pochłaniają melaninę (barwnik włosów) niszcząc termicznie mieszki włosowe na zasadzie tzw. fototermolizy selektywnej. Należy podkreślić, że Vectus posiada precyzyjny, inteligentny, opatentowany czytnik poziomu melaniny w skórze Skintel, dzięki czemu specjalista wykonujący zabieg, może idealnie dopasować parametry urządzenia do potrzeb każdej kobiety. Głowica lasera pokryta szafirowym szkłem i technologia chłodzenia, jaką posiada Vectus sprawiają, że pacjentka nie cierpi z powodu bólu, nawet przy depilacji tak newralgicznych miejsc, jak strefa bikini.

W zależności od preferencji, możemy pozbyć się owłosienia do tzw. linii bielizny lub wykonać depilację bikini głębokiego lub w stylu hollywoodzkim. Wystarczy kilka zabiegów, by móc bez wstydu odsłaniać ciało podczas wakacyjnego wyjazdu (dokładną liczbę sesji ustala specjalista wykonujący laseroterapię). Laser diodowy usuwa nie tylko ciemne włosy, ale też blond i rude, czego nie umożliwia wiele innych urządzeń do depilacji!

Dlaczego warto iść na zabieg depilacji laserowej bikini?

Wiele kobiet, które ma pewne wątpliwości, co do epilacji laserowej okolic intymnych zastanawia się, czy aby na pewno warto skorzystać z tej metody? Każda pacjentka, która zdecydowała się na ten zabieg potwierdza, że odczuwa ogromny komfort psychiczny i wygodę na co dzień, nie musząc martwić się o swój wygląd podczas wyjścia na basen, jezioro, czy nadmorską plażę. Laseroterapia powoduje, że nie musimy poświęcać czasu na samodzielne pozbywanie się owłosienia ze strefy bikini, bo ten temat już nas nie dotyczy. Wraz z trwałą destrukcją włosów, znika problem wrastania, zapalenia mieszków włosowych, czy szpecących przebarwień i czerwonych kropek. Zyskujemy:

  • atrakcyjny wygląd,
  • więcej wolnego czasu,
  • swobodę,
  • lepsze samopoczucie.

Chcesz poznać więcej cennych informacji, na temat rewolucyjnych laserów diodowych oraz poznać inne, profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, poprawiające wygląd twarzy i ciała? Zajrzyj koniecznie na stronę internetową warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl