Prowadzenie firmy zwykle wiąże się z potrzebą posiadania do dyspozycji przestrzeni służącej do przechowywania rozmaitych rzeczy. Osoby prowadzące działalność biznesową w Szczecinie mogą skorzystać z opcji wynajęcia magazynu samoobsługowego.

Prowadzenie firmy w Szczecinie opłaca się z wielu powodów. Ze względu na strategiczne położenie jest to miasto sprzyjające licznym inwestycjom. Poza tym stolica województwa zachodniopomorskiego jest ważnym ośrodkiem turystycznym, co też napędza dynamiczny rozwój rynku nieruchomości komercyjnych. W Szczecinie magazyny samoobsługowe cieszą się wśród klientów biznesowych coraz większą popularnością, a firmy specjalizujące się w wynajmowaniu magazynów samoobsługowych, np. Kangu Self Storage, dostrzegają potencjał tego miasta w obszarze tego typu usług.

Magazyn samoobsługowy alternatywą dla tradycyjnego magazynu

Dostępność to jedna z zalet, jakimi wyróżnia się samoobsługowy magazyn. Szczecin ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, na którą składają się mini przechowalnie o zróżnicowanej powierzchni. W przypadku małych firm zazwyczaj wystarczające okazują się boksy o powierzchni 1-2 m kw., ale są też przedsiębiorcy zgłaszający zapotrzebowanie na większe przechowalnie. W porównaniu z tradycyjnymi magazynami magazyny samoobsługowe są znacznie tańsze. Można je też wynająć na krótki termin, co bardzo się przydaje np. podczas zmiany siedziby. Z omawianej usługi mogą korzystać nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale i małe firmy dysponujące ograniczonym budżetem – plusem jest brak konieczności wynajmowania sporego magazynu na długi termin.

Magazyn samoobsługowy w Szczecinie – jaki to koszt?

Wynajem magazynu samoobsługowego opłaca się wielu osobom prowadzącym działalność gospodarczą. W Szczecinie za boks o powierzchni 1 m kw. trzeba zapłacić średnio 100 zł netto za miesiąc. W zamian klient zyskuje całodobowy dostęp do magazynu znajdującego się w strzeżonym i dobrze zabezpieczonym obiekcie, z możliwością skorzystania np. z wózków paletowych lub koszowych.

https://kangu24.com/pl/magazyn-self-storage-szczecin/