Palenisko nadaje wnętrzu niezaprzeczalnie wyjątkowy charakter. Aby korzystanie z niego było w pełni bezpieczne, warto jest zaopatrzyć się w drzwiczki z szybą do kominka. Gdzie je kupić? Jakie wybrać? Czy można zamówić gdziekolwiek drzwiczki na wymiar? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej.

Mistrzowie rzemiosła

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem kominka, to z pewnością znasz na pamięć oferty ogromnych, sieciówkowych marketów. Marzy Ci się coś wyjątkowego? Chcesz dopasować drzwiczki z szybą do kominka do swoich upodobań? Zainteresuj się w takim razie ofertą marki IGNIF, która zajmuje się ręcznym wyrobem drzwiczek z szybą do kominka. Każdy ich produkt cechuje się unikalnym i niepowtarzalnym charakterem, gdyż to właśnie klient modyfikuje poszczególne elementy zgodnie ze swoim gustem oraz swoimi potrzebami. No i trzeba przyznać, że ręczna robota w dzisiejszych czasach jest niemalże na wymarciu: wszędzie króluje fabryczna masówka, która niekoniecznie musi Ci się podobać. Dlatego też IGNIF umożliwia Ci zaprojektowanie drzwiczek z szybą do kominka od A do Z! To Ty jesteś ich głównym projektantem.

Jakie drzwiczki z szybą do kominka oferuje IGNIF?

Wyróżnić można trzy podstawowe modele, które następnie można dowolnie modyfikować. AD3 zaprojektowano z myślą o paleniskach w niewielkim rozmiarze. AF3 docenią osoby ceniące sobie niestandardowy wygląd. AX6 z kolei to drzwiczki z szybą do kominka dedykowane dużym, wręcz ogromnym paleniskom. Jak wygląda proces ich personalizacji? Jak możesz je modyfikować? O tym poniżej.

Jak zamówić drzwiczki z szybą do kominka?

Najpierw wybierz kształt drzwiczek z szybą do kominka – mogą być one proste, z boczną szybą, łukowe, półokrągłe, a nawet panoramiczne. Cena? Od 32 zł za dm2. Następnie zostaniesz poproszony o podanie wymiarów drzwiczek z szybą do kominka (wysokość i szerokość). Potem: pozycja klamki, kolor drzwi, kolor klamki oraz gałek, dostosowanie elementów dodatkowych (maskownic i listew zdobiących). Wstępna wycena wyświetli się od razu po zaakceptowaniu wszystkich Twoich wyborów. Zostawiasz dane kontaktowe do siebie i już gotowe! IGNIF przed finalizacją każdego zamówienia wykonuje bezpłatny projekt, który wysyła do potwierdzenia. Wtedy też zostanie przedstawiona Ci końcowa wycena. Szybko, łatwo i przyjemnie – tak w trzech słowach można ująć proces zamawiania drzwiczek z szybą do kominka. Wszystkiego możesz dokonać z wygodnej kanapy w swoim domu, a resztą zajmą się profesjonaliści.

A co z montażem?

Martwisz się, że montaż drzwiczek z szybą do kominka może być kłopotliwy? Boisz się wiercenia, skomplikowanych prac remontowych? Uspokoję Cię: montaż drzwiczek z szybą do kominka IGNIF zajmuje nie więcej niż 10 minut! Wystarczy jedynie ustawić drzwiczki z szybą do kominka w ich docelowym miejscu, przykręcić śruby z obu stron, uszczelnić wszystko szklanym sznurem…i już! Po sprawie! Widzisz więc, że wszystko to jest dziecinnie proste i wcale nie trzeba być złotą rączką, aby sobie z tym poradzić.

IGNIF – producent najlepszych akcesoriów kominkowych

Chcesz zamówić drzwiczki z szybą do kominka marki IGNIF? A może interesuje Cię specyfikacja wkładu kominkowego albo kasety kominkowej i nie wiesz, na co się zdecydować? Wejdź na stronę https://ignif.com/drzwiczki-kominkowe/ w celu zapoznania się z dalszymi szczegółami. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, nawiąż kontakt z życzliwą, pomocną obsługą sklepu. Gwarantuję, że decydując się na wyroby marki IGNIF dokonujesz słusznego wyboru. I będziesz zadowolony.