Dystans społeczny, maseczki na twarzach, zamknięte kawiarnie, restauracje, dyskoteki – randkowanie jest teraz mocno utrudnione, ale nie niemożliwe? Okazuję się, że w dobie pandemii łatwiej jest znaleźć osobę, która gotowa jest na przygodną znajomość bez zobowiązać – wliczając w to spotkanie w konkretnym celu. Randkowanie z wiadomych powodów w dużej mierze przeniosło się teraz do sieci.

Spotkanie u mnie czy u Ciebie? Czy może wspólny spacer? Bez drinka, bo bary pozamykane

Pomijamy obecnie pierwszy etap znajomości, czyli spotkanie na „kawie” czy na „drinku”. Wielu z nas jest teraz bardziej zdecydowanych w swoich wyborach, bo po co czekać? Wystarczy poznać interesująca nas osobę i umówić się, no właśnie tylko gdzie?

Za pośrednictwem serwisu Boonga.pl użytkownicy mogą poznać i umówić się z wybraną przez siebie osobą, bowiem portal oferuje sex ogłoszenia z Twojej okolicy. Czyli jeśli ktoś mieszka np. w Krakowie, bez problemu znajdzie sobie partnera na randkę, a może coś więcej ? Wystarczy podać miasto w którym szukamy kogoś, i zacząć odpowiadać na ogłoszenia.

serwis Boonga.pl strona mobilna

Mieszkańcy mniejszych miejscowości mają mniejsze pole do popisu, bowiem ogłoszeń z mniejszych miejscowości może być zdecydowanie mniej, jednak dobrym pomysłem jest opublikowanie własnego ogłoszenia z informacją czego szukamy. Pozostaje czekać, czy ktoś będzie zainteresowany naszym ogłoszeniem? Jest na to spora szansa, bowiem spora część osób pozostaje w domach, pracuje zdalnie, czy też może mieć więcej czasu, na poszukiwanie czegoś nowego w sieci.

Czegoś nowego zapytacie? Mamy tu na myśli miłą niezobowiązującą znajomość, która z czasem może zamienić się stały związek, czemu nie? Nie nakłaniamy do skakania z randki na randkę, z kwiatka na kwiatek, lecz na pewno dobrym pomysłem będzie poznanie kogoś kto nas sobą zainteresuje na tyle, by poświęcić tej osobie więcej uwagi. Nasze życie ostatnio troszkę poszarzało, można więc zadbać o dodanie nieco kolorów.

Serwis oferuje także sex anonse nie tylko dla singli, jeśli szukasz przygody, kochanki, kochanka, co jest ostatnio coraz bardziej popularne, dlaczego nie poszerzyć swoje horyzonty i zasmakować nieznanego? Jeśli szukasz kobiety do spotkania, poznania się skorzystaj z działu dedykowanego takim znajomością czyli popularne coraz bardziej ogłoszenia towarzyskie.

Znajomość wcale też nie trzeba zaczynać od spotkania, wspólne korespondowanie, stopniowe poznawanie się też może sprawić wiele przyjemności – bo chyba na tym ostatnim nam najbadziej zależy?