Odkurzacz bezprzewodowy pionowy to sprzęt AGD, który cieszy się coraz większą popularnością w gospodarstwach domowych. Na rynku dostępnych jest wiele jego modelów, które różnią się określonymi parametrami. Jaki odkurzacz bezprzewodowy spełni nasze oczekiwania? Wybierając taki sprzęt, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na zastosowane w nim rozwiązania technologiczne. Tylko taki odkurzacz na baterie zapewni szybkie i skuteczne czyszczenie każdej powierzchni.

Najważniejsze rozwiązania technologiczne w odkurzaczach bezprzewodowych

Wśród najważniejszych rozwiązań technologicznych stosowanych w nowoczesnych odkurzaczach bezprzewodowych, na które powinniśmy zwrócić uwagę, są systemy filtracji. Im więcej poziomów filtracji, tym większe możliwości wyłapania wszystkich mikrocząsteczek pyłów oraz alergenów. Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy to także taki, który ma nowoczesną, pojemną baterię, która pozwala na pracę przez ponad pół godziny od jej ostatniego naładowania. Równie ważne są rozwiązania ułatwiające ładowanie takiego odkurzacza. Jaki odkurzacz bezprzewodowy zapewni w tym przypadku maksymalny komfort? Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy to taki, który posiada stację ładującą, którą możemy przymocować do gniazdka w ścianie. Oszczędzamy dzięki temu przestrzeń, w czasie, w którym nie korzystamy z takiego odkurzacza. Na rynku dostępnych jest wiele modelów odkurzaczy bezprzewodowych. Jaki odkurzacz bezprzewodowy zatem warto wybrać? Zdecydowanie najlepiej sprawdzi się ten, który połączy ze sobą wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy warto kupić?

Jeśli chodzi o najlepszy odkurzacz bezprzewodowy do mieszkania, z pewnością znajdziemy go wśród produktów marki Samsung. Doskonałym tego przykładem jest model VS15T7033R4 Jest 70 Easy ze stacją ładującą mocowaną na ścianie. Ten odkurzacz posiada bowiem dużą moc ssącą, przez co wyróżnia się na tle innych odkurzaczy dostępnych na rynku. Odkurzacz na baterie Samsung VS15T7033R4 Jest 70 Easy ma bowiem silnik o mocy 410W, a za sprawą 27 wlotów powietrza zapewnia precyzyjne czyszczenie każdej powierzchni. Nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu zostają w nim oddzielone od powietrza. Minimalizuje to straty w sile ssania. Innym z ciekawych rozwiązań, które posiada ten odkurzacz bezprzewodowy pionowy, jest szczotka Soft Action Brush. Jej unikalna konstrukcja sprawia, że wyłapuje ona każdą, nawet najmniejszą drobinkę kurzu. Dodając do tego system filtracji HEPA, wyłapujący aż 99,999% wszelkich drobin znajdujących się na podłogach i meblach, uzyskujemy sprzęt, który sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, bez względu na liczbę domowników i zanieczyszczenia, z którymi musi sobie poradzić.

To, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybierzemy, zależy często od naszego budżetu. Oferujące najnowsze rozwiązania technologiczne odkurzacze marki Samsung pomimo unikalnych rozwiązań nie posiadają jednak wygórowanych ceny. Większość ich modeli mieści się w przedziale od 1,5 do 2,5 tysiąca złotych, a korzystając z dostępnych w elektromarkecie promocji, możemy oszczędzić nawet kilkadziesiąt procent ich ceny początkowej.