Jeżeli zastanawiacie się Państwo jak najszybciej uruchomić swój własny biznes to odpowiedź jest – dropshipping. Dzięki temu rozwiązaniu nie będziecie musieli kupować towaru na swój magazyn, inwestować czas i pieniądze na wprowadzenie produktów do sklepu wraz z opisami i zdjęciami. Wystarczy wykupić odpowiedni moduł i w ciągu kilku minut zaimportować do swojego sklepu PrestaShop dziesiątki tysięcy produktów. Gotowe rozwiązanie oferuje firma PrestaGuru

PrestaShop dropshipping – szybka integracja z branżowymi hurtowniami

Chcesz prowadzić sprzedaż online na dużą skalę, powiedzmy krajową, ale nie masz żadnego zaplecza, które pozwoliłoby rozwijać Twój e-commerce np. pod względem logistycznym? Teraz nie musisz wyrywać włosów z głowy, zastanawiając się nad tym, skąd pozyskać finansowanie na wynajęcie/zakup/wybudowanie obiektu, w którym prowadziłbyś funkcjonalny magazyn. Istnieje o wiele lepsze rozwiązanie, czyli dropshipping. Jeżeli jeszcze masz w planach założyć serwis e-commerce na PrestaShop, koniecznie zdecyduj się na PrestaShop dropshipping.

Z pomocą pakietu dropshippingu dla PrestaShop nie musisz tracić swojego czasu na kontakt z przedstawicielem każdej hurtowni w celu „dogrania” warunków współpracy. Z pomocą tego prostego rozwiązania, dodanie hurtowni do Twojego sklepu jest naprawdę proste, funkcjonalne, a przede wszystkim czytelne dla Twoich zamawiających. Jeśli weźmiesz pod uwagę PrestaShop dropshipping, przekonasz się, że to naprawdę dobra inwestycja. Inwestycja, ponieważ, gdy dodasz do swojego e-commerce wszystkie powiązane tematycznie hurtownie, możesz sprzedawać praktycznie bez ograniczeń.

Nawiązując współpracę z hurtownią, masz pewność, że towar jest zawsze na stanie, że nie musisz się martwić o to, z usług jakiej firmy przewozowej skorzystać, by dostarczyć zamówienie. Wszystkie te działania logistyczno-organizacyjne pozostają po stronie hurtowni. Jedyne, co leży w ramach Twoich zadań, to wysyłanie powiadomień hurtowni, że klient właśnie złożył zamówienie na towary z jej oferty.

Decydując się na PrestaShop dropshipping, możesz rozwinąć swój sklep internetowy. Oprócz kierowania oferty do klientów indywidualnych, masz również sposobność, by regularnie pozyskiwać klientów biznesowych. Dzięki temu obroty Twojego sklepu się zwiększą, a Ty nigdy nie doświadczysz czegoś takiego, jak przestój w zamówieniach, czy brak płynności finansowej.

Poniżej znajdziecie Państwo spis hurtowni z którymi firma Prestaguru może zintegrować sklep Internetowy PrestaShop

Dropshipping – integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami – wszystkie hurtownie

Dropshipping – integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami – Odzież/Moda

Dropshipping – integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami – Erotyczne

Dropshipping – integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami – zabawki dla dzieci

Dropshipping – integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami – Elektronika / Komputery

Dropshipping – integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami – Gadżety reklamowe

Dropshipping – integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami – Motoryzacja

Dropshipping – integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami – Bio Produkty / Suplementy

Dropshipping – integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami – Księgarnie

Dropshipping – integracja sklepu PrestaShop z hurtowniami – Perfumy / Kosmetyki