Regulamin

Redakcja codziennik24.pl publikuje i przedrukowuje publikacje z różnych dziedzin życia często będące kontrowersyjnymi i niezależnymi opiniami ludzi, którzy jak my pragną dotrzeć do prawdziwego kontekstu wydarzeń i ujawnienia manipulacji, które od lat są stosowane na nas praktycznie w każdym aspekcie życia od medycyny poprzez politykę do religii. Tylko prawda pozwoli nam zachować tożsamość i pozostać ludźmi ! Jeżeli wolisz medialną papkę lansowaną w głównym ścieku informacyjnym ten portal nie jest dla ciebie i śpij dalej.

Przedruki i udostępnianie publikacji, zdjęć i filmów których jesteśmy autorami jest dozwolone, bezpłatne i wskazane, jeżeli podasz adres źródłowy. Artykuły których nie jesteśmy autorami są objęte z urzędu prawem autorskim należnym poszczególnym portalom/autorom i w każdym przypadku w zależności od woli autora mogą być inne.

Codziennik24.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść przedrukowanych artykułów zewnętrznych oraz za teksty poszczególnych autorów i nie zawsze się z nimi zgadza.

Jeżeli reprezentujesz portal lub blog informacyjny i chcesz żebyśmy korzystali z Twoich materiałów lub jeśli jesteś przedstawicielem któregoś z portali źródłowych z których przedrukowujemy teksty i chcesz żebyśmy zaprzestali lub zmienili formę udostępniania napisz redakcja@codziennik24.pl.