Mądry uczy się na błędach, ale nie Jaki

Opowieść o tym, jak dzielny Jaki ze „smogiem” będzie walczył.

Na zdjęciu Warszawa w widzeniu pana Jakiego.

Pewnie już nieliczni pamiętają czas, gdy Kaczyński uwierzył sondażom zdecydował się zlikwidować partie będące w koalicji z PiS i zasłużenie zasiadł na długie 8 lat w ławach opozycji. Na odejście z sejmu Roman Giertych na przykładzie Jacka Kurskiego obnażył całą obłudę PiS. Kurski w swoim przemówieniu przypisał PiS zrealizowanie pomysłu partii Romana Giertycha, który to z mównicy sejmowej wykazał Kurskiego, że nie tylko PiS głosował przeciw temu pomysłowi ale co więcej Kurski również głosował przeciw niemu. Co więcej dyskusja która się wtedy pojawiła wykazała Polakom, że posłowie PiS nie głosują zgodnie z własnym sumieniem a tak, jak im pokazuje poseł prowadzący.

Podobnie teraz zachowuje się Patryk Jaki z PiS w swej kampanii o stanowisko Prezydenta miasta Stołecznego Warszawy.

Nie tylko raz po raz wykazuje, że jego pojęcie o tym mieście nie przekracza wiedzy, którą miałby inny Opolan co po raz pierwszy przyjechał do stolicy ale również wykazuje, że nie ma pojęcia o podjętych ustawach.

Po kilku wpadkach, jak pomylenie Wełtawy w Wisłą, jak próba zrobienia z siebie kibica Legii, Patryk Jaki zabrał się za czystość powietrza w tym mieście. Po tym, jak głosił, że parkingi dla samochodów elektrycznych będą bezpłatne, zapominając, że tego wymaga ustawa, jak chciał budować stacje ładowania, zapominając, że robi to PGE…

…ogłosił dalszy plan działań w tym zakresie:

Plan piękny, co prawda w jednym punkcie podobnież podkradziony opozycji, no ale dobre pomysły trzeba wspierać. Tu jednak Polacy, jak wcześniej Roman Giertych Kurskiemu powiedzieli „sprawdzam” i sięgnęli do głosowań sejmowych w sprawie Zmiany ustawy Prawo Ochrony Środowiska” i w tym głosowaniu wzorem Kurskiego pan Patryk Jaki głosował przeciw.

Mamy kolejnego polityka, co dla dorwania się do koryta gotów głosić wszystko, co wyborcy chcą usłyszeć. A później, gdy już wyborców uda się oszukać i tak będzie robił to co sam myśli.

Bujać to my, ale nie nas panie Jaki,
tak mówią ci „warszawskie cwaniaki”

   za neon24.pl

Mądry uczy się na błędach, ale nie Jaki
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz