Ryzyko wojny światowej za Izrael

Ameryka zbombardowała cele w Syrii.

 

„Prezydent Trump najprawdopodobniej rozkaże amerykański atak na Syrię w odpowiedzi na użycie przez reżim Assada broni chemicznej” – przepowiedział Benjamin Netanyahu, naczelny terrorysta Izraela.

Jeszcze raz Izrael pokazał, że to on kontroluje amerykańską politykę na Bliskim Wschodzie / in control of US Middle East policy. W rezultacie Ameryka spełniła obietnicę kontynuacji niszczenia Syrii – jak nakazał marionetka Netanyahu, Trump.

The Harry S. Truman Carrier Strike Group (HSTCSG) i Sachssen-class niemiecka fregata FGS Hessen (F 221), razem z brytyjskimi i francuskimi okrętami wojennymi działały jako część grupy uderzeniowej.

Z taką siłą ognia i Rosją stacjonującą w Syrii, tylko rozsądnie myślący Putin może zapobiec rozpętaniu się piekła.

„Tak potężny atak byłby aktem wojny przeciwko narodowi, który nas nie zaatakował i nam nie zagroził.  Dlatego Kongres, przed takim atakiem, powinien uchwalić rezolucję zezwalającą na amerykańską wojnę z Syrią.

„I  jako Kongres, może debatować nad naszymi celami w tej nowej wojnie, i ilu ludzi, ofiar i lat będzie potrzebnych, by pokonać koalicję Syrii, Rosji, Hezbollah, Iranu i sojuszniczych szyickich bojówek z Bliskiego Wschodu

„Przed każdym atakiem Ameryki, Trump powinien zagwarantować, że jest więcej twardych dowodów na to, że Assad dokonał tego ataku gazem trującym, niż jest iż Rosja dokonała ataku gazem trującym w Salisbury, Anglia” – ostrzegł / warned Pat Buchanan przed bombardowaniem.

Niestety, nie ma znaczenia jaka jest prawda. Żydowscy neokoni / syjoniści / bolszewicy chcieli bombardowania i je dostali.

„NIE było żadnego ataku chemicznego ze strony Syrii. Wiem to za absolutny 100% fakt. Postawię na to moje życie. Ale prezydent USA ogłasza całkowity nie-fakt jako coś czego jesteśmy „wszyscy świadkami” – wyjaśnił / clarified dr Paul Craig Roberts, były zastępca sekretarza skarbu.

Brytyjski dziennikarz weteran wojenny Robert Fisk z The UK Independent odwiedził miejsce w mieście Douma i nie znalazł żadnych dowodów na masowy atak gazem, i rozmawiał z licznymi lokalnymi świadkami, którzy potwierdzili iż nigdy nie było takiego ataku.

„Ataki lotnicze będą kontynuowane” – powiedział ekspert od Bliskiego Wschodu Danny Makki. „Izraelczycy będą kontynuować ataki… więc będzie to znaczne. Ta sytuacja będzie kontynuowana, w najbliższym czasie się nie skończy”.

To amerykański naród ma się zbuntować przeciwko tyranii tej żydowskiej kabały – ukrytej ręce / the hidden hand merdającej rządem USA.

„Niezależnie od ceny, nie pozwolimy Iranowi posiadać stałego przyczółka [wojskowego] w Syrii. Nie mamy żadnej innej opcji” – powiedział ex-cathedra izraelski minister  [nie -obrony] mordu, Avigdor Lieberman.

Izraelscy oficjele powiedzieli, że polegali na Donaldzie Trumpie iż dotrzyma obietnicy ataku na Syrię, więc zdradziecki prezydent ją spełnił.

Inaczej mówiąc, Izrael chce wymazać Syrię z mapy / to wipe Syria off the map i ukraść więcej jej terytorium / steal more of its territory, i mają swojego amerykańskiego niewolnika do wykonywania za nich brudnej roboty – tak jak udało im się zrobić z ich „postrzeganymi wrogami” w Iraku i Libii, i oczekują to wkrótce zrobić też z Iranem, wykorzystując Amerykanów („przyłączyć Armię US i UMRZEĆ za Fałszywych Hebrajczyków / the Fake Hebrews„).

„Trump powinien zapytać swoich doradców co będzie po ataku na Syrię” – dodał Buchanan.

Co potem?

Duża wojna regionalna / regional war obejmująca Iran i większość Bliskiego Wschodu jest na horyzoncie – wszystko by zadowolić Izrael: Bicz Imperiów / Israel: the Scourge of Empires.

„Naszym celem jest zagwarantowanie, że amerykańskie wojsko wróci do domu, ale nie zamierzamy opuścić dopóki będziemy wiedzieć, że zrealizowaliśmy cele” – wyrzygała / vomited Nikki Haley, amerykańska ambasador i podżegacz wojenny w ONZ.

Źródło: https://cufpa.wordpress.com/2018/04/11/risking-world-war-for-israel/

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

   za wolna-polska.pl

Ryzyko wojny światowej za Izrael
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz