Państwo Trumpa coraz bardziej prześladuje chrześcijan. Nauczycielka z Alabamy musiała iść do domu po tym, jak dyrektor prosił ją o zasłonięcie koszulki “Just Pray”

Nauczycielka z podstawówki w Alabamie mówi, że w zeszłym tygodniu została wysłana do domu, aby się przebrać po przybyciu do szkoły w koszulce z napisem “Just Pray” (po prostu się módl), którą kupiła na rzecz młodej dziewczyny z nieoperacyjnym mózgiem guz.

Chris Burrell, nauczyciel trzeciego stopnia w szkole podstawowej Pearl Haskew w Irvington, mówi, że 23 kwietnia ubrana była w koszulę, nie myśląc, że to będzie problem. Kupiła go w zeszłym roku podczas zbiórki pieniędzy dla 11-letniego Aubreigh Nicholasa, u którego we wrześniu zdiagnozowano rozproszony wewnętrzny glejak pontynowy.

“Kupiłam tę koszulkę, aby zebrać pieniądze dla #AubreighsArmy. Pomyślałem, że będzie pasować dzisiaj, odkąd moje dzieci testowały – powiedziała w poście na portalu społecznościowym. “Nie zastanawiałem się nad tym dwa razy. Nie próbowałem promować religii; to była tylko moja poniedziałkowa koszula. ”

Tłumaczyła się nauczycielka.

Jednakże, gdy szef zobaczył Burrell’a noszącego koszulę z napisem “módl się”, poprosiła nauczycielkę, czy mogłaby założyć sweter, aby zasłonić treść.

“Szef powiedział:” Możesz założyć sweter lub coś takiego, “wiedząc, że są inni ludzie, którzy się temu mogą sprzeciwić” – powiedziała WALA-TV komisarz MSHA, Martha Peek. “Musimy być świadomi wszystkich przekonań lub myśli wszystkich [w publicznej szkole]”.

Powiedziała, że ​​dyrektor szkoły postępuje zgodnie z polityką dystryktu, która mówi, że nauczyciele powinni powstrzymywać się od noszenia ubrań promujących jakąś konkretną religię.

Burrell skoncentrowała się się na mediach społecznościowych w tej sprawie, publikując swoje zdjęcie i pisząc: “Wysłano mnie dziś do domu z pracy, aby zmienić koszulkę Just Pray. … W moim 15-letnim nauczaniu to nigdy nie było problemem. Boli mnie serce.”

Post został albo usunięty, ale setki wykazały jego poparcie dla Burrella i / lub podzieliły się swoją historią.

Nauczyciel nie będzie poddawany żadnym działaniom dyscyplinarnym.

“Całkowicie wspieramy [Aubrey],” powiedział Peek, odnosząc się do dziecka, którego rak wywołał zbiórkę pieniędzy. “Myślę, że to było niefortunne połączenie, ale nadal dyrektor musiałby dokonać oceny.”

Jak wcześniej informowaliśmy, w 1828 roku, zaledwie 52 lata po założeniu narodu, Noah Webster, znany jako Ojciec Amerykańskiego Stypendium i Edukacji, napisał: “Moim zdaniem religia chrześcijańska jest najważniejszą i jedną z pierwszych rzeczy, w których wszystkie dzieci, pod rządami wolnego kraju, powinny być nauczane . … Żadna prawda nie jest dla mnie bardziej oczywista, niż religia chrześcijańska musi być podstawą każdego rządu, który ma na celu zabezpieczenie praw i przywilejów wolnego narodu “.

 

Ciekawa sprawa. Trump wspierany przez niby chrześcijan, nawet na inauguracji nie robi nic aby zaprzestano prześladować chrześcijan w życiu publicznym. USA robi sie świecka, czyli taka jak Skandynawia.

Ciekawym także jest, że dyrektorzy drżą o swoje stołki, ale ktoś im te nakazy narzuca….

   za detektywprawdy.pl

Państwo Trumpa coraz bardziej prześladuje chrześcijan. Nauczycielka z Alabamy musiała iść do domu po tym, jak dyrektor prosił ją o zasłonięcie koszulki “Just Pray”
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz