Niemcy poniżone! Historyk wyjawił upokarzającą tajemnicę zamożności kraju

 
holokaust photo
zdjęcie Bratislavsky kraj
 

Niemiecki historyk ujawnił niewygodną, brutalną i upokarzającą dla Niemiec prawdę na temat źródła majętności państwa niemieckiego. Angela Merkel zapadła się pod ziemię.

Cała niemiecka narracja historyczna została zburzona przez kilka słów prawdy wypowiedzianych przez znanego niemieckiego historyka badającego okres II wojny światowej oraz tematykę hitleryzmu.

Niemcy dorobili się na Holocauście

To dzięki krwawej, bezwzględnej i grabieżczej przeszłości Niemcy zawdzięczają swoją obecną pozycję. Nasi zachodni sąsiedzi zbudowali swoje bogactwo na Holocauście.

Państwo Angeli Merkel wyprzedawało mienie wymordowanych Żydów. Rabowali też pieniądze zebrane z podatków, które płacili Polacy, jak również połasili się na dobra majątkowe Belgów.

Biorąc pod uwagę te fakty, bardzo brzydko wygląda pouczanie Polski przez niemieckich prominentów w zakresie łamania standardów europejskich czy praworządności. W tym świetle fatalnie wyglądają również zapędy Niemców do stałego poszerzenia swojej hegemonii w Europie. Ostatnio pojawiły się nawet plotki o tym, jakoby Angela Merkel planowała zostać „Kanclerzem Europy” poprzez objęcie stanowiska szefowej Komisji Europejskiej.

Straszna prawda

– W państwie niemieckim utrzymywano niskie podatki oraz wypłacano żołnierzom Wehrmachtu żołd z pieniędzy pochodzących ze sprzedaży majątku zamordowanych Żydów – stwierdził niemiecki historyk Gotz Aly.

– Nazistowski rząd prowadził politykę opartej na zasadzie zwanej społeczną solidarnością, oczywiście tylko dla „czystych rasowo” Niemców. Wymagało to wielkich pieniędzy, zatem przed wojną Niemcy żyły na kredyt, a podczas wojny państwo opiekuńcze utrzymywano za środki pochodzące z grabieży. Mieszkańcy podbitych państw utrzymywali dobrobyt w III Rzeszy – dodaje znawca tematu.

– Niemcy opracowali system, za pomocą którego to nie oni płacili za wszystko. Prowadzili wojnę na koszt mieszkańców podbitych państw. Rozlokowane na terenie Polski lazarety dla niemieckich żołnierzy rannych na froncie wschodnim finansowane były ze złotówek pochodzących z podatków zebranych od Polaków. Dzięki temu za Wał Atlantycki zapłacili obywatele Francji, a na paliwo do samolotów, które startowały z belgijskich lotnisk, by bombardować Anglię, środki wyłożyć musieli Belgowie – podsumował Aly.

Teraz Niemcy popadli w inny radykalizm, a mianowicie w chorobę poprawności politycznej. Nic jednak nie zmaże czarnej plamy na historii naszych zachodnich sąsiadów. Jednakże błędy polityczne popełniane przez współczesną niemiecką klasę polityczną mogą niebawem sprawić, że sprawiedliwości dziejowej stanie się zadość. Niemcy mają coraz większy problem z przybyszami z Bliskiego Wschodu oraz Afryki, którzy podpalają kraj, a Niemcy czy przede wszystkim Niemki nie mogą już spokojnie i bezpiecznie przejść przez wiele dzielnic niemieckich landów. Przez to, że nasi zachodni sąsiedzi wypłacają tym ludziom wielkie zasiłki teraz mają problem, aby znaleźć ręce do pracy. Okazuje się, że w Niemczech, które słyną ze szparagów nie ma już komu zbierać tego warzywa w związku z czym coraz więcej hektarów leży odłogiem, w związku z tym, że Polacy mają większe ambicje i nie chcą już jeździć do Niemiec „na ogórki” nie ma ich już komu obrabiać.

   za wrealu24.pl

Niemcy poniżone! Historyk wyjawił upokarzającą tajemnicę zamożności kraju
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz