Smoleńsk 2010 – nie żyje współtwórca firmy ATM

Skoro tak, to firma denata musiała uczestniczyć w fałszerstwie…..

 

Foto: KBWLLP

We wtorek 1.05.2018 roku w tragicznych okolicznościach zginął Tadeusz Czichoń, współzałożyciel, przewodniczacy Rady Nadzorczej i były prezes spółki ATM.

Samolot, którym podróżował, rozbił się niedaleko lądowiska Kołbiel-Skorupy, pod Warszawą.

W firmie ATM S.A. produkowane są rejestratory szybkiego dostępu ATM-QAR montowane w samolotach – takie urządzenia zamontowane były w dwóch rządowych maszynach TU154M, będących na wyposażeniu byłego 36SPLT .

Rejestrator ten po wydarzeniach z 10.04.2010 roku, był odczytywany w firmie producenta czyli firmie ATM S.A. a odczyt ten miał być ‚twardym” dowodem na to, że zapisy czarnych skrzynek Tupolewa, będące w rekach Rosjan są zgodne z zapisami polskiej skrzynki ATM-QAR.

Po tych przeszło 8-miu latach od tamtych wydarzeń, coraz pewniejsza jest teza, że prezentowane przez MAK i KBWLLP zapisy czarnych skrzynek, a zwłaszcza zapisy ostatniej fazy lotu, są po prostu bezczelnie sfałszowane.

Skoro tak, to firma denata musiała uczestniczyć w fałszerstwie i stąd nasuwające się pytanie, czy śmierć T.Czichonia była nieszczęśliwym wypadkiem, czy jak wiele razy przedtem, w stosunku do innych ważnych świadków wydarzeń, była działaniem „seryjnego mordercy”?

35stan

   za neon24.pl

Smoleńsk 2010 – nie żyje współtwórca firmy ATM
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz