Przerażające echa sprawy A. Evansa. „Lekarze to ukrywali, chodzi o kasę”

pediatra photo
zdjęcie PresidenciaRD
 

Milionom ludzi na całym świecie, którzy patrzyli na dramatyczną śmierć Alfiego Evansa pękały serca. Sprawa szczególnie zainteresowała Polaków, a w naszym kraju rozgorzała debata na temat szkodliwości dla organizmu człowieka substancji, które znajdują się w szczepionkach.

Antyszczepionkowcy wypowiedzieli otwartą wojnę koncernom farmaceutycznym, które są przez nich oskarżane o świadome „trucie ludzi dla pieniędzy”. Internet został zalany komentarzami, w których nie pozostawiono suchej nitki na lekarzach, przychodniach, szczepionkach i ich producentach.

Szczepionki szkodzą

Frustracja ruchów antyszczepionkowych sięgnęła zenitu, kiedy okazało się, że malutki Alfie Evans był bombardowany szczepionkami. Zdaniem przeciwników szczepień wprowadzanie wirusów i sztucznych substancji do ludzkiego organizmu ma opłakane skutki dla zdrowia człowieka. Mają cierpieć na tym różne narządy, a przede wszystkim mózg i sprawność psycho-fizyczną.

Całą sprawę w bardzo dosadny sposób skomentowali czytelnicy portalu NewsWeb.pl, zamieszczając swoje opinie pod najgłośniejszym w polskim internecie artykule na temat Alfiego Evansa. Poniżej prezentujemy najpikantniejsze komentarze.

 Szczepionki – jest to zbawienie ludzkości, ale te skur*ysyny z mafii farmaceutycznych postanowili je przetworzyć i stosować do zbijania kapitału, jak również do wyhodowania sobie armii ludzi, którzy przez powikłania poszczepienne będą do końca życia się leczyć, wykupując oczywiście inne leki powstrzymujące różne przypadłosci, które de facto wywołały te bydlaki. Szczepionki owszem, ale prawdziwe, nie skażone, odpowiednio podawane. Stan zdrowia dziecka musi być bardzo dobrze kontrolowany przed podaniem szczepionek. Dziecko musi być w 100% zdrowe. A w praktyce szczepi się ludzi „na akord” – napisał oburzony internauta.

 Mordercy w białych kitlach, a nie lekarze. Nie chcieli go dłużej leczyć to mogli pozwolić na jego wyjazd do Włoch a nie go zabijać. Mają wiele do ukrycia tylko wszystko wychodzi na jaw – dodała kolejna osoba.

– Szczep się na zdrowie czym zechcesz, ale nie zmuszaj innych. Nie wszyscy rodzice są tacy ufni i spolegliwi jak ci od zabitego chłopca. Różnie może być kiedy ktoś straci dziecko – argumentował inny użytkownik sieci.

W internecie wrze

Internauci krytykują również skład szczepionek argumentując, że szprycowanie organizmu czymś, co jest sztuczne wywołuje różne powikłania. Twierdzą również, iż wielu lekarzy jest niedouczonych.

Część internautów jest przekonana również o tym, że świadomi rodzice najlepiej znają swoje pociechy. Są dociekliwi w poszukiwaniu informacji i nie potrzebują w każdej sprawie radzić się lekarzy. Argumentują bowiem, że w dzisiejszym świecie wiedza jest powszechnie i łatwo dostępna, a skład chemiczny lekarstw może analizować sam pacjent, a nie zdawać się jedynie na doktora. W związku z powyższym ludzie ci buntują się.

   za wrealu24.pl

Przerażające echa sprawy A. Evansa. „Lekarze to ukrywali, chodzi o kasę”
ocena 5 głosów 3
Udostępnij

Napisz co myślisz