PILNE! Jarosław Kaczyński trafił do szpitala!

 
 
kaczyński photo
zdjęcie DrabikPany

O pogarszającym się stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego mówi się od dłuższego czasu. Prezes Prawa i Sprawiedliwości zmaga się z bardzo bolesną dyskopatią kolana. Teraz portal fakt24.pl opublikował nagranie, na którym widać prezesa Kaczyńskiego idącego do samochodu o kulach.

Polityk najprawdopodobniej spędzi w szpitalu więcej czasu, o czym może świadczyć wielka walizka, którą nieśli jego ochroniarze. Sygnały ostrzegawcze wysyłane przez organizm Kaczyńskiego są poważne – czytamy na fakt24.pl.

Jarosław Kaczyński operację kolana odwleka od dłuższego czasu. Jednak, jak widać na nagraniu, stan zdrowia polityka jest coraz bardziej poważny. Prezes PiS ledwo chodzi! Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, Grzegorz Gielerak, osobiście dostarczył Kaczyńskiemu kule, dzięki którym doszedł do samochodu. Problemy z chodzeniem to nie wszystko. Politykowi towarzyszy ogromny ból, który staje się nie do zniesienia – wskazuje FAKT24.

Ze zdrowiem prezesa Prawa i Sprawiedliwości nie jest najlepiej…

Opublikowany przez FAKT24.pl 3 maja 2018

Stan zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości stał się na tyle poważny, że musiał w końcu trafić do szpitala. Jak informuje FAKT24 – Kaczyński trafił do szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie. Jeżeli podda się zabiegowi kolana, najprawdopodobniej przez 2 tygodnie będzie musiał zrezygnować z jakiejkolwiek aktywności.

   za wrealu24.pl

PILNE! Jarosław Kaczyński trafił do szpitala!
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz