Polacy szykują coś WIELKIEGO! Cały świat usłyszy o sprawie Alfiego Evansa

 
pediatra photo
zdjęcie benedilola

Na naszych oczach rodzi się ogromny zryw społeczny. W związku z pojawiającymi się wstrząsającymi informacjami, z których wynika, że do śmierci Alfiego Evansa przyczyniło się zastosowanie eksperymentalnej szczepionki, społeczeństwo chce dokładnie wyjaśnić przyczyny zgonu malca.

Jednym z głównych założeń jest powołanie niezależnych od szpitala Alder Hey lekarzy, którzy mieliby przeprowadzić sekcję zwłok tragicznie zmarłego chłopca.

Koncerny farmaceutyczne chcą zatuszować sprawę?

Wielu podejrzewa, że koncerny farmaceutyczne eksperymentowały na chłopcu, a potem go uśmiercono, aby zatuszować całą sprawę.

W związku z powyższym na Facebooku powstało wydarzenie „Domagamy się prawdy w sprawie śmierci Alfiego Evansa!„, które cieszy się coraz większą popularnością.

Organizatorzy akcji chcą poruszyć niebo i ziemię, aby wyjaśnić prawdziwą przyczynę śmierci chłopca. Aby tego dokonać zjednoczyli się i razem planują kolejne działania.

„Domagamy się prawdy w sprawie śmierci Alfiego Evansa!”

Masowo rozsyłane są listy do najważniejszych na osób i organizacji z apelem o pomoc w dojściu do prawdy ws. Alfiego Evansa. Wśród adresatów listu są między innymi: europejscy dyplomaci, Viktor Orban, Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda, Antoni Macierewicz, wiele ambasad różnych krajów w tym: chińskie, greckie, armeńskie, francuskie czy cypryjskie i mnóstwo innych organizacji oraz możnych tego świata.

– Wydarzenie powstaje w emocjach. Nasz aniołek nie żyje, ale my musimy walczyć o prawdę, dla dobra nas wszystkich. Nie możemy dopuścić do sytuacji, w których dziecko staje się własnością państwa, a rodzicom zabrania się decydowania i ratowania swojego największego skarbu! Alfie nie był pierwszy, ale zróbmy wszystko, żeby był ostatni – napisali organizatorzy akcji.

O wydarzeniu na pewno usłyszymy jeszcze nie raz. Na bieżące ogłaszane są bowiem nowe inicjatywy. Polacy planują też organizację gigantycznych demonstracji, które miałyby odbyć się w rocznicę śmierci Alfiego Evansa.

   za wrealu24.pl

Polacy szykują coś WIELKIEGO! Cały świat usłyszy o sprawie Alfiego Evansa
ocena 5 głosów 3
Udostępnij

Napisz co myślisz