Dziennikarz: „To dlatego MUSIELI zabić Alfiego Evansa”. Straszna prawda…

 
 
Wojciech Cejrowski photo
zdjęcie qwerty77_pn

W ostatnich chwilach życia Alfiego Evansa myślami i sercem przy chłopcu był niemal cały świat. A na pewno miliony ludzi dobrej woli. Za chłopca odmówiono modlitwy prawdopodobnie w każdym istniejącym kraju. Niestety nie przeżył, ale zjednoczył mnóstwo ludzi.

Jedno jest pewne, ta śmierć nie poszła na marne. Nie musiało tak być. Tym razem wygrała cywilizacja śmierci, jednak to zwycięstwo jest porażką „postępowych żniwiarzy” postulujących eutanazję eugeniczną na siłę.

Miliony ludzi przyglądały się jak umiera chłopiec

Cały świat bowiem patrzył jak umierał chłopiec. Ludzi dobrej woli jest więcej. Jedno może być pewne, opór w podobnych sytuacjach w przyszłości będzie rósł. Mnóstwo ludzi miało okazje dobitnie przekonać się w jakim kierunku zmierza ludzkość i nie jest to kierunek delikatnie pisząc przepełniony dobrem, miłością i empatią.

To się jednak zmieni. Sprawa Alfiego Evansa obudziła bowiem wiele ludzkich serc, które na pewno nie będą patrzeć obojętnie jak światowa lewica pozbawia ludzi najwyższych wartości, by realizować swoje chore postulaty. Jeśli śmierć Alfiego Evansa tchnie w ludzkość nowego ducha, który odmieni oblicze świata, to ten dramatyczny zgon nie poszedł na marne.

Alfie Evans umarł przez koncerny farmaceutyczne?

Wstrząsającą hipotezę na temat powodów, dla których musiał umrzeć niewinny chłopiec przedstawił dziennikarz Wojciech Cejrowski. Podróżnik przypuszcza, iż cała zagadka tkwi w powikłaniach poszczepiennych, na które mógł cierpieć malutki Evans.

– Wielu podejrzewa u Alfiego powikłania poszczepienne. Nie trzeba daleko szukać, żeby znaleźć masę informacji na temat rodzin poszkodowanych szczepieniami i bezkarności koncernów farmaceutycznych. Powinno być tak: chcesz, to szczep, na własną odpowiedzialność, ale nigdy pod przymusem. Władza nigdy nie powinna zmuszać do podejmowania procedury medycznej. A zmusza – argumentował Wojciech Cejrowski.

Zdaniem podróżnika należy walczyć o powrót do wolności, praw człowieka oraz porządku zbudowanego w oparciu o wartości.

– Akcja o sprawiedliwość w sprawie #AlfieEvans o uchwalenie #AlfiesLaw , które przywraca rodzicom ich prawa, polskie akcje na rzecz penalizacji aborcji eugenicznej oraz prawa do wyboru w kwestii szczepień – to wszystko fronty tej samej walki: o prawa człowieka, o przywrócenie dobrego porządku rzeczy, w którym władza, przepisy, urzędy i sądy, są na nasze usługi, a nie są właścicielem i zarządcą naszych ciał – napisał dziennikarz na swoim profilu na Facebooku.

Proponowane linki:

  1. Dramat polskiego chłopca. Błaga o pomoc! „Błagam, nie …
  2. Znany reżyser o ustawie 447: „Żydowski szantaż, urojone roszczenia wobec Polski”
  3. Brigitte Macron obraża Melanię Trump. Reakcja prezydenta USA może być tylko jedna!

   za wrealu24.pl

Dziennikarz: „To dlatego MUSIELI zabić Alfiego Evansa”. Straszna prawda…
ocena 5 głosów 5
Udostępnij

Napisz co myślisz