Merkel dostała pytanie ws. Polski. Niemal zapadła się pod ziemię!

 
 
merkel photo
zdjęcie arne.list

Angela Merkel otrzymała bardzo niewygodne pytanie dotyczące Polski. Polityk została wprowadzona w nie lada zakłopotanie. Kilka słów całkowicie obnażyło działania niemieckiego rządu.

Kanclerz Niemiec została wywołana do tablicy przez przedstawicielkę prawicowej partii Alternatywa dla Niemiec. Szefowa niemieckiego rządu niemal zapadła się pod ziemię i w żadnej sposób nie odniosła się do pytań opozycji.

Niemcy zazdroszczą Polsce

Okazuje się, ze wielu Niemców zazdrości Polsce nieugiętego stanowiska w sprawie polityki imigracyjnej. Partia Jarosława Kaczyńskiego jest odporna na naciski europejskiej lewicy, która usiłuje zmusić nasz kraj do masowego ściągania i rozlokowywania uchodźców w naszym państwie.

Odwagi w tym zakresie zabrakło Angeli Merkel, której teraz opozycja urządziła prawdziwe piekło.

Angela Merkel w ogniu krytyki

Niedawno wypłynęło bowiem, że wśród imigrantów żyjących na koszt państwa niemieckiego znajduje się prawa ręka szefa Al-Kaidy Osamy bin Ladena. Sami A. z Tunezji, bo o nim tu mowa otrzymuje co miesiąc od niemieckiego rządu 1 300 euro zasiłku socjalnego.

– Los, jaki spotka Sami A. w Tunezji, nie jest problemem niemieckich podatników. Jednak to aby chronić i finansowo wyposażyć islamistę, aby nakarmić setki tysięcy nielegalnych imigrantów, podczas gdy nasza własna ludność dostaje coraz mniej… pasuje do obecnych Niemiec Merkel  – oświadczyła Alternatywa dla Niemiec.

W związku z powyższym coraz więcej Niemców oburza postawa Angeli Merkel. Zaczyna bowiem brakować pieniędzy na świadczenia dla rdzennym mieszkańców Niemiec, podczas gdy uchodźcy otrzymują pokaźne zasiłki. Jeśli chodzi o politykę imigracyjną, wielu Niemców stawia za wzór Polskę.

   za wrealu24.pl

Merkel dostała pytanie ws. Polski. Niemal zapadła się pod ziemię!
ocena 5 głosów 3
Udostępnij

Napisz co myślisz