25 zdumiewających ( i niepokojących) faktów o ukrywanej historii medycyny. S. D. Wells

Gorące podziękowania dla Oli Gordon za przetłumaczenie poniższego e-booka. Prosimy o jego czytanie, kopiowanie i rozpowszechnianie.

„Leki roślinne i mineralne zapobiegają, leczą i wyleczają choroby i dolegliwości, odkąd ludzkość tworzy kalendarze. Ale zachodnia medycyna chciałaby żeby masy wierzyły, że ponieważ kilka szczepionek i niektóre zabiegi chirurgiczne pojawiły się w połowie do późnych lat 1900, że teraz tylko lekarzom alopatycznym powinno się całkowicie ufać w kwestii porad dotyczących zdrowia i medycyny, natomiast w rzeczywistości jest po prostu na odwrót.

Ludowe, tradycyjne uzdrawianie to pradawna, głęboko zakorzeniona praktyka na całym świecie, a ciało i jego złożone systemy najlepiej pielęgnuje Matka Natura, nie przez syntetyczne środki chemiczne i szorstką chirurgię, które zanieczyszczają organizm toksynami i wycinają części ciała, gdy są słabe lub „źle funkcjonują”, jakby nie było alternatywy.

Obecnie w Ameryce codziennie umiera 400 osób na skutek przyjmowania leków, a ponieważ lekarze alopatyczni nie mają żadnego szkolenia w zakresie odżywiania, opcje jakie dają swoim pacjentom nie obejmują żadnych naturalnych środków zaradczych, co jest całkowitą zniewagą tysięcy lat udowodnionej uzdrawiającej „medycyny”. Medycyna ludowa pochodzi prosto z natury, nie z jakiegoś laboratorium gdzie naukowcy potrzebują masek i rękawic do wymyślania środka do „leczenia”, którego sami nigdy by nie przyjęli, ani nie podali członkom swoich rodzin.”

Kliknij i pobierz: https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/04/25-faktow-o-ukrywanej-historii-medycyny21.pdf

 

   za wolna-polska.pl

25 zdumiewających ( i niepokojących) faktów o ukrywanej historii medycyny. S. D. Wells
ocena 5 głosów 3
Udostępnij

Napisz co myślisz