Red. Sumliński ostro o polskich władzach ws. ustawy 447: Strugają DURNIÓW i mydlą nam oczy

 
 
chasydzi photo
zdjęcie PolandMFA

Przegłosowana wczoraj wieczorem w amerykańskiej Izbie Reprezentantów ustawa 447, która daje Departamentowi Stanu możliwość wsparcia organizacji międzynarodowych w celu restytucji mienia bez spadkowego pozostałego po ofiarach Holocaustu wywołuje olbrzymie emocje. Politycy obozu rządzącego tacy jak szef MSZ Jacek Czaputowicz i Jarosław Gowin kompletnie lekceważą ten akt prawny, a kolei były szef MON Antoni Macierewicz mówi o “katastrofie”.

W tej sprawie głos zabrał również dziennikarz śledczy, red. Wojciech Sumliński, który znany jest z odsłaniania kulisów działania Wojskowych Służb Informacyjnych i agentury obcych państw na terenie naszego kraju. Według niego, ustawa 447 wbrew opiniom przedstawicieli polskich władz jest niezwykle niebezpieczna i ważna:

– Niech nam nikt nie opowiada bzdur i nie zaklina rzeczywistości mówiąc, że przegłosowana właśnie przez amerykański Kongres ustawa 447 (…) nie ma żadnego znaczenia, bo gdyby nie miała znaczenia, Żydzi nie parliby tak mocno do jej przegłosowania – czytamy.

Sumliński dodaje, że Żydzi chcą złupić Polaków i niezwykle ostro ocenia postawę przedstawicieli naszego rządu:

– Niech nam nikt nie mówi więcej o przyjaźni polsko- żydowskiej czy polsko – izraelskiej, bo czegoś takiego nie ma i nigdy nie było. Przedsiębiorstwo Holokaust na naszych oczach, przy otwartej kurtynie, otwiera właśnie nowy rozdział, który ma doprowadzić do wydarcia z Polski miliardów dolarów i do popchnięcia naszego kraju na skraj przepaści, a tymczasem polscy decydenci vide wicepremier Jarosław Gowin – „ustawa nie ma znaczenia prawnego, nie może być podstawą do roszczeń” – czy szef MSZ Jacek Czaputowicz (ten sam, który za Grossem kłamliwie obciąża Polaków o mord w Jedwabnem) – „nie przywiązywałbym do ustawy zbytniej wagi, ponieważ Polska nie jest w niej wymieniona w nazwie i w treści” – strugają durniów i mydlą nam oczy – uważa dziennikarz.

Red. Sumliński dodaje, że Polska stoi wobec gigantycznego niebezpieczeństwa i teraz jest czas na mobilizację i działanie opinii publicznej:

– Opinia publiczna, to wielka siła, dużo większa, niż wielu mogłoby się wydawać i to od niej zależy, czy pozwolimy decydentom na dalsze upokarzanie naszego kraju i płaszczenie się przed Żydami, dla których fakty historyczne i polskie prawo nie mają żadnego znaczenia. Choćby wyło piekło i szatani – w tej sprawie, bez względu na wszystko, nie wolno nam ustąpić nawet na cal, bo od tego zależy nie tyle los następnej kadencji – jak patrzą politycy – ile los następnych pokoleń. NON POSSUMUS – kończy swój tekst dziennikarz śledczy.

Trudno nie odmówić racji redaktorowi Wojciechowi Sumlińskiemu, który bardzo ostro ocenia postawę polskich władz i ich kompletną bierność i uległość. Tak jak pisze dziennikarz, skoro władza nie chce reprezentować naszych interesów, teraz jest pora na mobilizację społeczną i danie oporu Żydom, którzy bezczelnie chcą złupić Polskę i dorobić naszemu, bohaterskiemu narodowi łatkę współsprawców Holocaustu i antysemitów. Na to zgody być nie może!

   za wrealu24.pl

Red. Sumliński ostro o polskich władzach ws. ustawy 447: Strugają DURNIÓW i mydlą nam oczy
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz