PIS jest winny roszczeniom Żydów. Ile jeszcze wyzysku Polaków…

„Sytuacja Polski przypomina dziś nieco człowieka leżącego i okładanego kijami przez kilku zagranicznych osiłków. Napadnięty zdobywa się tylko na coraz słabszy krzyk: „brońcie dobrego imienia Polski!!!”

Aby to wezwanie miało jakikolwiek sens, leżący musi mieć jednak wolę, by zasłonić się przed spadającymi nań razami. Jeśli dobra zmiana nie będzie proaktywna w tym kierunku, to nawet najsłabsza opozycja nie stanie się wystarczającą gwarancją utrzymania władzy po kolejnych wyborach.” – Waldemar Biniecki

Za Rządów PIS Watykan w Polsce ma już ponad 100 000 hektarów ziemi. Walczą z Owsiakiem aby Caritas dostał pieniądze a Rydzyk dostał olbrzymie miliony od PIS. Jak to przecież Kościół ma uczyć nauki Jezusa Chrystusa a nie zarabiać pieniądze.

Ziemię powinien dostać Polak i ją uprawiać aby generować zysk i się dorabiać.

Teraz znów PIS nic nie zrobił aby roszczenia żydowskie nie przeszły w senacie w USA.  

Dlaczego PIS nie złoży ustawy w senacie USA aby Niemcy zapłaciły Polsce za zniszczenia wojenne ?

To przez słabą politykę PIS ustawa w USA przeszła lub – PIS zgadza sie z tymi roszczeniami za pomoc w wygranych wyborach.

Jak Platforma sprzedała Polskę Niemcom i większość fabryk została zamknięta, firmy Niemieckie nie płaciły podatków a Polskie płaciły tak teraz PIS sprzedaje Polskę Kościołowi z Watykanu jak i teraz Żydom.

Jak podaje Biniecki z USA, PiS nie angażował się odpowiednio aby zatrzymać ustawę w Senacie w USA a to oznacza jedno….

PIS dał na Premiera Polski Morawieckiego byłego pracownika banku niemieckiego i doradce Tuska aby Polska nie starała się o odszkodowania od Niemiec, które część Polska mogłaby przeznaczyć na odszkodowania  żydowskie.

Co lepsze ? Niemcy które budują fabryki w Polsce czy Watykan i żydzi, którzy zabierają pieniądze z kraju i portfeli Polaków ?

Olbrzymie podatki, ZUS, niskie zarobki i niskie emerytury, kontrole skarbówki to właśnie jest Polska za Platformy a teraz PIS. Do tego PIS dokłada spłaty dla żydów.

Waldemar Biniecki  z USA który zajmował się lobbingiem przy ustawie

001 920-253-5024 cell

waldek@binieckiconsulting.com

   za polskie-echo.com

PIS jest winny roszczeniom Żydów. Ile jeszcze wyzysku Polaków…
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz