Za rządów PO TVP płaciła mu krocie. Kurski zgotował piekło gwiazdorowi

Piotr Kraśko photo
zdjęcie Slawek’s

 

Gdy rządziła koalicja PO-PSL był jednym z największych gwiazdorów telewizji publicznej. W momencie, kiedy władzę straciła partia Donalda Tuska dziennikarz wpadł w przerażenie.

Po zmianie rządów rozpoczął się prawdziwy dramat byłego szefa „Wiadomości” TVP Piotra Kraśko. O tym co przeżył dziennikarz w szczerym wywiadzie ujawniła jego żona.

Przez PiS Piotr Kraśko drżał ze strachu

Okazuje się, że przejęcie władzy przez formację Jarosława Kaczyńskiego wiąże się wielkim dramatem dla Piotra Kraśko. Mężczyzna miał drżeć ze strachu i to w jednej z najważniejszych chwil swojego życia.

Jak informuje bowiem żona dziennikarza Karolina Ferenstein-Kraśko, w trakcie porodu zobaczyła doszczętnie przerażonego męża. Jego postawa negatywnie wpłynęła na przebieg porodu. Strach udzielił się bowiem kobiecie, w związku z czym spłycił się jej oddech i musiała dostać od medyków maskę tlenową.

Karolina Ferenstein-Kraśko wyznaje

–  Podczas porodu był ze mną jakiś problem, w pewnym momencie zaczęłam mieć za krótki oddech. Kiedy zobaczyłam przerażenie Piotra, zanim lekarze podali mi maskę tlenową i zapanowali nad sytuacją, tę miłość, to, że oddał natychmiast córkę i pędził do mojego łóżka, by być ze mną – nic już tego nie przekreśli. Żadne trudne sytuacje życiowe – wyjawiła Karolina Ferenstein-Kraśko.

Jako szef „Wiadomości” Piotr Kraśko był człowiekiem sowicie opłacanym. Jego złoty sen skończył się jednak w momencie gdy władzę przejęło Prawo i Sprawiedliwość. Nowy zwierzchnik TVP Jacek Kurski nie widział już miejsca dla dziennikarza w głównym programie informacyjnym Telewizji Polskiej.

– Kiedy Piotr stracił pracę, a ja rodziłam, to tylko widziałam w jego oczach przerażenie, ale na zewnątrz udawał, że wszystko jest w idealnym porządku – dodała żona gwiazdora. Obecnie dziennikarz jest zatrudniony przez telewizję TVN.

   za wrealu24.pl

Za rządów PO TVP płaciła mu krocie. Kurski zgotował piekło gwiazdorowi
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz