Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów. Kim jest sędzia Hayden?

Sędzia Anthony Hayden mógł jednym orzeczeniem uratować życie małego Alfiego Evansa. Jednak, zdaniem sędziego, przedłużenie agonii chłopca to dla malucha „najlepsze rozwiązanie”. Okazuje się przy tym, że ten brytyjski sędzia, skazujący na śmierć niepełnosprawne dziecko, popiera adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne.

 

Sędzia orzekając wyrok w sprawie Alfiego Evansa cynicznie zaznaczył we wtorek wieczorem, że „to ostatni rozdział w sprawie tego niezwykłego, małego chłopca”. Jak podaje portal LifeSite News, Justice Hayden jest członkiem organizacji The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG). Zajmuje się ona… udzielaniem wsparcia dla osób LGBT, w tym – adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

31 lipca 2013 roku główna strona BLAGG podała, że ich działacz Justice Hayden został członkiem składu Sądu Najwyższego Wielkiej Brytanii. Jest określany jako ekspert od prawa rodzinnego i dziecięcego.

Hayden jest także współautorem książki „Children and Same Sex Families: A Legal Handbook” (ang. Dzieci w rodzinach jednopłciowych: podręcznik). Jest to podręcznik ze wskazówkami prawnymi dla par homoseksualnych starających się o adopcję dzieci.

BLAGG jest częścią organizacji LAGLA (the Lesbian and Gay Lawyers association), zrzeszającej homoseksualnych prawników. Przygotowuje dla nich prelekcje, zjazdy i konferencje.

Sędzia Hayden jest znany z orzekania na korzyść homoseksualistów, a także wspierania eutanazji i aborcji. W 2016 roku odebrał prawa rodzicielskie kobiecie, która nie chciała wychowywać syna jako „kobiety” – pomimo że on „identyfikował się” w ten sposób. Zdaniem sędziego, matka „czyniła niewyobrażalny gwałt na psychice dziecka i zadawała mu ból emocjonalny”. To wystarczyło, aby pozbawić ją praw rodzicielskich.

Źródło: lifesitenews.com

PR

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-04-25)

 


 

Polacy bronią Alfiego! Pluszowe misie pod brytyjskimi placówkami dyplomatycznymi [ZDJĘCIA]

Ledwie w nocy z wtorku na środę wśród internautów pojawił się pomysł wywarcia społecznego nacisku na Wielką Brytanią w sprawie życia Alfiego Evansa, a już przed południem pod placówkami dyplomatycznymi Zjednoczonego Królestwa zgromadzili się Polacy. Przynieśli ze sobą świece, pluszowe misie oraz różańce.

Spontaniczna i oddolna akcja społeczna polegająca na wyrażaniu wsparcia dla Alfiego Evansa, którego życie jest zagrożone przez nieludzką brytyjską administrację, rozwija się błyskawicznie. Już kilkanaście minut po godzinie 10.00 pod konsulatem brytyjskim w Krakowie można było zauważyć liczne pluszowe misie, świece oraz plansze nawołujące do ochrony małego Anglika.

W sieci organizuje się polska społeczność obrońców chłopca, skazanego przez nieludzko zideologizowany aparat biurokratyczno-szpitalny, który za wszelką cenę chce doprowadzić do śmierci dziecka, twierdząc, że zgon leży w jego interesie. Internauci wymieniają się adresami brytyjskich placówek dyplomatycznych w Polsce i zachęcają, by udać się pod wskazane miejsca, aby zostawić tam pluszowe maskotki dla Alfiego oraz świece symbolizujące trwającą modlitwę w obronie dziecka. [LINK DO FACEBOOKA]

Również i my publikujemy adresy brytyjskich placówek oraz zachęcamy, by udać się tam i okazać swoją solidarność z dzieckiem-ofiarą cywilizacji śmierci. Nie zapominajmy również o modlitwie za Alfiego!

Ambasada Brytyjska, Warszawa ul. Kawalerii 12,

Konsulat Brytyjski w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 102,

Konsulat Brytyjski w Krakowie, ul. Św. Anny 9,

Konsulat Brytyjski w Poznaniu, ul. Św. Marcin 80/82,

Konsulat Brytyjski w Szczecinie, ul. Starego Wiarusa 32,

Konsulat Brytyjski w Łodzi, ul. Sienkiewicza 55,

Konsulat Brytyjski w Lublinie, ul. Beskidzka 9,

Konsulat Brytyjski we Wrocławiu, ul. Olawska 2.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia wykonane w środę po godzinie 10.00 przed Konsulatem Brytyjskim w Krakowie. Warto zwrócić uwagę między innymi na znajdującą się na zdjęciu butelkę z wodą. To widok niezwykle wymowny, gdyż chory Alfie Evans, cierpiący w brytyjskim szpitalu, nie może liczyć nawet na taką pomoc – podanie szklanki wody.

Fot. Jarosław Kozikowski

Fot. Jarosław Kozikowski 

Fot. Jarosław Kozikowski

Fot. Jarosław Kozikowski 

Fot. Jarosław Kozikowski

ZOBACZ VIDEO:

MWł

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-04-25)

 


 

Prezydent Andrzej Duda: Alfie Evans musi zostać ocalony!

„Alfie, modlimy się za ciebie i za twój powrót do zdrowia” – napisał w środę na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

Wpis prezydenta został opublikowany w języku angielskim. Andrzej Duda zareagował na apele, jakie w mediach społecznościowych kierowali do niego Polacy w sprawie Alfiego Evansa. 23-miesięczny chłopiec został odłączony w poniedziałek od aparatury podtrzymującej życie.

„Alfie Evans musi zostać ocalony! Jego dzielne, małe ciało dowiodło po raz kolejny, że cud życia może być mocniejszy od śmierci. Być może wszystko, co jest potrzebne, to trochę dobrej woli okazanej przez decydentów. Alfie, modlimy się za ciebie i za twój powrót do zdrowia!” – napisał prezydent na Twitterze.

Źródło: Twitter

TK

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-04-25)

   źródło: www.bibula.com

Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów. Kim jest sędzia Hayden?
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz