Wstrząs! Tusk przesłuchany. „Dlatego zginął Lepper”

 
Przesłuchanie byłego premiera Donalda Tuska wzbudza ogromne emocje. Polityk w zeznaniach uciekał od odpowiedzialności politycznej w związku z organizacją wizyty Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia 2010 w Katyniu. Ze sprawą łączony jest również wątek tajemniczej śmierci Andrzeja Leppera.

Niektórzy nie mają już wątpliwości dlaczego zginął były lider Samoobrony. Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński uważa, że w związku z tym były prezydent Bronisław Komorowski oraz były premier Donald Tusk powinni trafić do więzienia.

Donald Tusk trzęsie się ze strachu

Szef Rady Europejskiej stanął dzisiaj przed sądem okręgowym w Warszawie. Jak donosiła dziennikarka RMF FM Katarzyna Szymańska Borginon polityk w związku z przesłuchaniem miał drżeć ze strachu i biegać po brukselskich korytarzach jakby szukał pomocy u wysoko postawionych europejskich urzędników. Sam Tusk jednak zdementował sprawę i nadal uważa się za osobę waleczną.

Podczas dzisiejszego przesłuchania były lider PO zaatakował Lecha Kaczyńskiego. Stwierdził, ze rozdzielenie wizyty 10 kwietnia 2010 roku miało na celu zdyskredytowanie jego, bowiem ówczesny prezydent zaczynał już kampanię wyborczą, która miała przynieść politykowi drugą kadencję prezydentury.

Bronisław Komorowski oraz Donald Tusk wylądują w więzieniu?

Teraz w mediach zrobiło się głośno w związku z miażdżącą wypowiedzią dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego. Zdaniem redaktora Bronisław Komorowski oraz Donald Tusk powinni wylądować w więzieniu.

Ten pierwszy za działalność dla Pro Civili i zdradzanie tajemnic państwowych oficerom GRU. Natomiast ten drugi za ogromny przekręt gazowy. Dziennikarz argumentuje, że Polska musi płacić za niego najwięcej w całej Europie.

Dlatego zginął Andrzej Lepper

– Na miejscu Donalda Tuska też bym się obawiał, że zostanę aresztowany, bo tam jest miejsce zarówno dla tego pana, jak i Bronisława Komorowskiego i mówię to z pełną odpowiedzialnością. Komorowskiemu należy się za Pro Civili i niszczenie wielu ludzi i różne bandyckie działania, za ujawnianie tajemnic państwowych oficerom wywiadu sowieckiego, oficerom GRU i nie tylko. Jeśli chodzi o Donalda Tuska to choćby za gazowy kontrakt z Rosją. Gazowy przekręt stulecia. On i Waldemar Pawlak dawno temu powinni odpowiadać przed prokuratorem. Opisujemy to szeroko w książce „Niebezpieczne Związki Andrzeja Leppera” gdzie pokazujemy, że ten nieszczęśnik zginął właśnie dlatego, bo miał wiedzę o pewnych poczynaniach właśnie Tuska i Pawlaka – powiedział Wojciech Sumliński.

   za wrealu24.pl

Wstrząs! Tusk przesłuchany. „Dlatego zginął Lepper”
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz