Polacy w Szkocji zaniepokojeni. “Po co tyle okrętów wojennych?”

 
okręt photo
zdjęcie www.tomlight.pl
 

Nie lada niepokój zapanował w środowiskach polonijnych w Glasgow. Naszych rodaków w Szkocji zaniepokoiła duża ilość okrętów wojennych, które sprawiają wrażenie mobilizacji militarnej armii Zjednoczonego Królestwa.

O wszystkim czytamy na facebookowej grupie “Polacy w Glasgow”. Jeden z zaniepokojonych członków tej internetowej społeczności zapytał, czy ktoś orientuje się, co w porcie w Glasgow robi tyle okrętów wojennych. 

– Witam. Czy ktoś się orientuje, w jakim celu tyle okrętów wojennych wpływa do portu? – pyta Pan Adam. W odpowiedzi otrzymał kilka sugestii, że to zwykły zlot. Jednak polonijna społeczność szybko zgodziła się, że tym razem okrętów wojennych jest znacznie więcej. 

– Mają zlot i tyle – odpowiedział na post pytającego Pan Michał. – Co roku o tej porze przypływa ich kilka, ale w tym roku trochę ich dużo – czytamy w kolejnej opinii. Następnie jeden z mieszkańców Glasgow zwrócił uwagę, że… “marynarka wojenna robi zapasy żywności”. 

Jak wynika z relacji zaniepokojonych użytkowników społeczności “Polacy w Glasgow“, kolejne grupy okrętów wojennych widziane są nie tylko w różnych lokalizacjach największego miasta Szkocji, ale też w innych miastach. 

   za wrealu24.pl

Polacy w Szkocji zaniepokojeni. “Po co tyle okrętów wojennych?”
ocena 4.5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz