Jest dowód że osoba przeżyła w Smoleńsku.

Tak , podczas lądowania przeżyła jedna osoba.

Kto wiec mógł podłożyć bombę.

Dużo wskazuje na to iż zrobili to Polacy, dlaczego ?

Choć samolot Prezydenta przechodził w Rosji remont to jednak instalacja bomby w samolocie byłaby ryzykowna. Dlaczego? Samolot przed różnymi lotami był sprawdzany czy przez psy , czy jakiś mechanik czy elektryk , czy za granicą wiec byłą możliwość że ktoś przypadkiem coś znajdzie.Choć Rządziła Platforma to nie oznacza że wszyscy ludzie i pracownicy oddolni nie są idiotami i wykonują swoją pracę poprawnie.

Oczywiście Bombę i całą operację mogli przygotować inne służby innego kraju ale mieli do pomocy Polaków którzy pomogli włożyć bombę przed odlotem. Potwierdził to mecenas Hambura. 

Dlaczego TUSK oddaje śledztwo Rosji, dlaczego też  ?

Dużo wskazuje na to to iż Putin dowiedział się, że to Polacy pomogli wysadzić samolot dlatego TUSK i Rząd Polski stał się zakładnikiem Rosji. Dlatego Rosyjscy pracownicy służb robili w Polsce co chcieli.

OTO dowód że osoba przeżyła.

O co pytać Tuska na komisji, samolot podchodził 4 razy do lądowania pisała niemiecka gazeta na drugi dzień, później wszystko zmieniono.

Mecenas Hambura mówi że Polska za Rządów PIS robi „cyrk” ze śledztwa Smoleńskiego. Chodzi o to iż dobra zmiana stanęła, usunięto Macierewicza jako Ministra który nadawał ton śledztwu, zaszły jakieś zmiany w Polsce które wszystko zatrzymały.

Nie ma żadnej sprawy Sądowej !!! po śmierci ludzi w Smoleńsku.

Konrad W

   za polskie-echo.com

Jest dowód że osoba przeżyła w Smoleńsku.
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz