Putin wezwany na dywanik

Koniec napięcia na linii Moskwa-Waszyngton? Trump zaprosił Putina do Białego Domu

https://dorzeczy.pl/swiat/62271/Koniec-napiecia-na-linii-Moskwa-Waszyngton-Trump-zaprosil-Putina-do-Bialego-Domu.html

Szybka odpowiedź Moskwy…

W świetle eskalacji konfliktu zbrojnego w Syrii, w którym już uczestniczy kilkanaście państw i każde ma w tym swój własny interes, złowrogie proroctwa o wybuchu III wojny światowej nabierają realnych kształtów.

Niektóre z tych przepowiedni są dość stare, inne współczesne, ale każda zapowiada nadchodzącą straszliwą katastrofę i wstrząsy, wynikające z użycia stworzonej przez człowieka broni i żądzy krwi.

— Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi! – pisał Albert Einstein w liście do prezydenta USA Harry’ego Trumana w 1945 roku. Od 73 lat te słowa budzą przerażenie, ale nie powstrzymują polityków przed wywołaniem nowej wojny.

O tym, że III wojna światowa wybuchnie w 2017 roku z winy Donalda Trumpa mówił portugalski mistyk i prorok Horacio Villegas. Twierdził on, że wojna jądrowa z udziałem USA, Rosji, Korei Północnej i Chin miała wybuchnąć 13 maja, w 100. rocznicę objawień Matki Boskiej w Fatimie (Portugalia). I potrwać do 13 października.

Wielu wierzyło, że Portugalczyk mówi o 2017 roku, bo w ubiegłym roku USA też zaciekle bombardowały Syrię. Ale ponieważ w 2017 roku nie doszło do katastrofy nuklearnej, a w tym roku Syrię zaatakowały wraz z USA kolejne dwa kraje (Francja i Wielka Brytania), to niektórzy ludzie sugerują, że być może chodziło do 2018 rok?

Horacio Villegas słynie z tego, że w 2015 roku przepowiedział zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA, choć media wspierały Hillary Clinton i zapewniały, że zwycięstwo ma już w kieszeni. Villegas nazywa Trumpa „królem iluminatów”.

https://pl.sputniknews.com/swiat/201804207804666-sputnik-trzecia-wojna-swiatowa-donald-trump-apokalipsa-koniec-swiata-przepowiednia-proroctwo-smierc/

   Talbot

za neon24.pl

Putin wezwany na dywanik
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz