Posłanka PO nagrała klip. Chce PODRZYNAĆ GARDŁA „PiSowcom”!

 
po photo
zdjęcie PlatformaRP
 

Przedstawiamy zapis szokującej transmisji na żywo, którą przeprowadziła na Facebooku posłanka Platformy Obywatelskiej Kinga Gajewska. Parlamentarzystka głównej partii opozycyjnej podgrzewa nastroje jak nikt wcześniej.

Gdy spora część opinii publicznej wciąż jest przekonana, że to Jarosław Kaczyński i spółka dzielą Polaków, posłanka Platformy nagrywa filmik, w którym jasno sugeruje, co trzeba robić z politykami PiS-u.

Gajewska chce rozpętać piekło

O tym, jak niebezpieczne są tego typu apele ze strony opozycji, przekonaliśmy się zimą z 2016 na 2017 r. Wówczas przedstawiciele PO i Nowoczesnej krzyczeli, że polityków partii rządzącej należy wywieźć na taczkach. Efekt? Ataki werbalne i fizyczne na opuszczających parlament polityków PiS, a nawet fanatyczne rzucanie się pod rządowe samochody.

W swoim streamie Kinga Gajewska przez kwadrans wytyka rządowi, co nie podoba jej się w jego działaniach, wyraża wściekłość z powodu odbierania immunitetów jej kolegom, a na końcu ostrzega: – Bójcie się, bójcie się Boga i Grzegorza Schetyny.

– Wszystkich was… (w tym momencie z uśmiechem na ustach pokazuje gest podrzynania gardła) … rozliczymy – powiedziała posłanka PO, po czym pożegnała się z widzami. – Powtarzajcie to, co usłyszeliście rodzinie i znajomym – dodała jeszcze na koniec Gajewska.

O co chodzi z zatrzymaniem Sekretarza Generalnego PO⁉️

Opublikowany przez Kinga Gajewska 16 kwietnia 2018

https://www.facebook.com/GajewskaKinga/videos/2062452207308558/

   za wrealu24.pl

Posłanka PO nagrała klip. Chce PODRZYNAĆ GARDŁA „PiSowcom”!
ocena 5 głosów 3
Udostępnij

Napisz co myślisz