Satanokultura: “Maszyna do samobójstwa” na targach w Amsterdamie. Przyciągnęła tłumy zainteresowanych

Przesłaniem działalności Jezusa jest życie. Motywem centralnym szatana jest śmierć. Dlatego też promuje się takie oto rozwiązania:

“Wybór kiedy umrzeć jest prawem człowieka” mówi Philip Nitschke, twórca tak zwanej maszyny nazwanej oficjalnie Sarco. Kapsuła służąca do eutanazji przyciągnęła uwagę masy ludzi, podczas targów pogrzebowych. Sposób jej użycia pokazano tylko w technologii VR

Sprzęt pojawił się w kwietniu na targach pogrzebowych w Amsterdamie. Sarco to kapsuła w której znajduje się pojemnik z ciekłym azotem. Poprzez wpisanie odpowiedniego kodu, otrzymanego po przejściu specjalnych testów psychologicznych, gaz ulatnia się, usuwając całkowicie tlen z powietrza. To wcale nie brzmi jak spokojna śmierć.

Z początku taka osoba odczuwa zawroty głowy, ale szybko traci przytomność i umiera.

wp.pl

Bóg daje życie i każdy kto idzie za Jezusem będzie uratowany od śmierci drugiej. Szatanowi zależy na tym, abyś z nim wylądował w jeziorze ognia, abyś na zawsze został odłączony od Boga, który jest światłem, który daje nam takie piękne kwiaty na wiosnę, który dał nam zwierzęta, morze, jeziora, góry.

Pamiętam jak za komuny były takie zeszyty z hasłem “Krew to życie”. Bóg to jest życie.

Chwała Bogu w imię Jezusa.

   za detektywprawdy.pl

Satanokultura: “Maszyna do samobójstwa” na targach w Amsterdamie. Przyciągnęła tłumy zainteresowanych
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz