Projekt – Trzecia Świątynia Jerozolimska…

 

Twórcy nieszczęść tego świata ciągle ci sami ! Rabini: wojna z Rosją w Syrii przybliża nadejście moshiacha !!!

 

 

Do chwili kiedy prezydent USA Donald Trump zaczął mówić o nadchodzącym uderzeniu na Syrię, Izrael zaatakował bazę lotniczą T-4. Teraz już premier Izraela Beniamin Netanyahu jest przekonany, że USA wykonają uderzenie rakietowe w Syrię. 
Ale na razie wszyscy rozpatrują konflikt w Syrii jako nadciągający kataklizm, wielu w Izraelu i w USA uważa to za część proroctw w judaistycznym kluczu, a prezydenta Syrii Bashara al-Assada za „Nerona Wschodu”. Rabin Yehudiel Fisch, autor znanego w żydowskim państwie internetowego blogu na temat Tory, wiąże to wszystko z przepowiednią proroka Jeremiasza.

 

Jeremiasz przepowiedział ogień w twierdzy Damaszek, który zapowiada przyjście Mesjasza” – powiedział on w wywiadzie dla www.BreakingIsraelNews.com. „Rozpalę ogień w murach Damaszku i zniszczę pałace Ben-Hadada” – mówi się w Księdze Proroka Jeremiasza. Według interpretacji Fischa, słowo „Ben-Hadada” w żydowskiej numerologii równa się liczbie 65, tak jak i słowo „Asad”. „Ten niedawny napad w Syrii odpowiada słowom proroka”. W związku z tym, przypuszcza Fisz, Asad odgrywa swoją rolę w wypełnieniu drugiej części mesjanistycznego proroctwa o triumfującym moshiachu, o moshiachu ben David, co rozumie się jako powrót dynastii Dawida i stworzenie Trzeciej Świątyni (żydzi wierzą, że będzie ona wzniesiona na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie gdzie wcześniej stały dwie inne świątynie). Rabin zacytował Midrash, rozdział ustnej Tory, w objaśnieniu Shimona bar Yochai, w którym mówi się o wzejściu gwiazdy na wschodzie i pojawieniu się „Mesjasza, syna Dawida”. Znakiem tego, że to się już stało będzie upadek „Nerona Wschodu” w Damaszku i jego królestwa, twierdzi Midrash.

Асад и есть этот «Нерон Востока», говорит Фиш. В качестве аргумента раввин ссылается на другие этимологические тонкости, включая то, что слово «Асад» в еврейской нумерологии переводится как «Нерон Востока». «Есть дополнительные намеки на то, что падение Дамаска связано с возведением Микдаша (Храма). Еврейские письмена при записи слова «Дамаск» могут быть перестроены, чтобы получилось слово «Микдаш», – считает Фиш.
Прим.Ред. – Братья и сестры! Вот кто и является истинным поджигателем Третьей мировой войны, в т.ч. и в Сирии. И эти сатанисты не остановятся ни перед чем и не посчитаются никакими жертвами и человеческими жизнями, чтобы достичь своей цели – разрушить на Храмовой горе мечеть Аль-Акса, построить на ее месте Третий храм и короновать в нем своего антихриста. Да запретит им Господь! 

 

Za: http://3rm.info/main/71007-proekt-tretiy-hram-ravviny-voyna-s-rossiey-v-sirii-priblizhaet-prishestvie-mashiaha.html

Publikacja 13.04.2018

Tłumaczenie Tamara

za wolna-polska.pl

Projekt – Trzecia Świątynia Jerozolimska…
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz