Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin

Czy T.Gryguć to idiota? Ależ skąd, jest znacznie gorzej. On udaje idiotę.

Im żydowska władza IIIŻydo-RP/Polin gorzej przędzie, tym przybywa nam narodowców jak grzybów po deszczu.

Postawmy zatem pytanie: czy T.Gryguć to idiota? Ależ skąd, jest znacznie gorzej. On udaje idiotę na potrzeby syjonistycznej indoktrynacji Polaków – obrona tej tezy jest banalnie łatwa, ale nie dla osobników gnuśnych politycznie.

Znakomita większość polskich internautów zainteresowanych polityką już wie, że w osobie Grygucia ma do czynienia z polskim patriotą. Z patriotą z najwyższej półki, niczym jego medialny kolega G.Braun.

Po pierwsze to katolik (jednak zgodnie z prawdą historyczną żydo-katolik) i już rosną jego akcje wśród gawiedzi. Po drugie, zatroskany o brak suwerenności – podobnie jak G.Braun -, bo Polska jest pod butem anglosasko-żydowskim – z czego zaczyna zdawać sobie sprawę coraz więcej Polaków. I żydowski reżim to wie, więcej dostrzega w związku z tym potrzebę dostarczania niesfornej politycznie publiczności wiarygodnych narodowców.

Bardzo wątpliwe, żeby przeciętny żydo-katolicki patriota wyszperał w internecie informacje na temat Grygucia, a warto. Można dowiedzieć się np., że:

Tomasz Gryguć, który od grudnia 2001 r. był rzecznikiem prasowym holdingu Eurozet, przeszedł do telewizji Polsat, gdzie będzie szefem działu public relations. Obowiązki obsługi public relations telewizji Polsat należały dotychczas wyłącznie do Katarzyny Wyszomirskiej, która pozostanie PR managerem Polsatu. Gryguć będzie odpowiadał za kreowanie wizerunku i strategię public relations wszystkich stacji Polsatu. Zatrudnienie dodatkowej osoby odpowiedzialnej za PR jest zgodne z planami rozbudowy i wzmocnienia działu public relations, jakie miała telewizja Polsat. Gryguć ma 29 lat. Jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2000-2001 pracował na stanowisku szefa działu public relations brytyjskiej firmy finansowej Provident Polska. Wcześniej był odpowiedzialny za PR Naszej Telewizji. Publikował teksty dotyczące kultury popularnej, filmu i muzyki w „Gazecie Wyborczej”, „Machinie” i miesięczniku „Cinema”. (PR)

za: http://mmponline.pl/artykuly/109940,tomasz-gryguc-zostal-szefem-public-relations-telewizji-polsat

Przeciętnie inteligentny osobnik natychmiast powinien postawić pytanie, czy to możliwe, żeby żydowskie powszechne media, tudzież żydowskie zagraniczne koncerny, zatrudniły osobnika o poglądach jakie prezentuje T.Gryguć?

I żeby już Czytelnika nie zanudzać, na koniec zachęcam do obejrzenia filmu zwłaszcza w od 10 do 13 minuty:

 

T.Gryguć roztacza wizję tzw. Międzymorza, czyli strefy oddzielającej Rosję od Europy, bo to jest istota tej koncepcji – koncepcji syjonistów z USA. Irracjonalność polityczna takiego tworu jest oczywista, ponieważ Polska nie posiada żadnych potencjalnych ku temu możliwości, ani gospodarczych, ani militarnych. A wszystkie pozostałe państwa tego ewentualnego tworu nie są od Polski w dużo lepszej kondycji, z wyjątkiem Turcji. Poza tym taki twór byłby i tak słabszy od syjonistycznych USA i jego akolitów i słabszy od Rosji. I pytanie zasadnicze, w imię czyich interesów mamy budować polityczną koncepcję przeciw Rosji?

Wiemy już więc kto i w jakim celu nasyła nam narodowca Grygucia, czy jeszcze nie?

Dariusz Kosiur

   za neon24.pl

Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz