Jak kłamie się Polaków. PIS i Morawiecki przyjął emigrantów.

Polacy to Naród przegrany,. bieda, ludzie uciekają z krajów chyba już z 10 milionów wyjechało. Politycy sprzedają kraj bez konsekwencji.

Najlepszym przykładem jest Pawlak który w Rządzie Tuska podpisał umowę na kupno gazu z Rosji o największej cenie dla Polaków. Co robi teraz , choć PIS ma Rząd to Pawlak dalej pracuje i zarabia olbrzymie pieniądze z firmie skarbu państwa.

Kolejnym kłamstwem jest to że PIS mówi że jest Partią Katolicką , religijną ale jakoś od 2 lat nie umieją zmienić ustawy aborcyjnej .

PIS przed wyborami obiecywał pokazanie raportu WSI kto był agentem w Polsce i co Kaczyński i Duda powiedział ze nie opublikuje ( tajemnica oszustwa Polaków dalej skrywana ).

Ale oto widać jak na dłoni jak dalej kłamie się Polaków, dlatego ten kraj będzie dalej upadał.

 

Dwa lata temu PIS obiecywał nie przyjmować emigrantów, a teraz okazuje się że emigrantów przyjęli. Ponadto przyjęliśmy 2700 migrantów przysłanych przez Europę Zachodnią, ale oni nie chcą zostać w Polsce, gdzie stopa życiowa jest zbyt niska” – powiedział szef polskiej dyplomacji Jacek Czaputowicz

Oto dowód z PAP.

Oto dowody jak wygląda Polski Naród i Polityka.

Jak Platforma robiła z Polaków „idiotów” tak i PIS robi z Polaków „idiotów”.

Polacy muszą zakładać nowe Partię z nowymi ludźmi do Polityki dla których liczy się dobro kraju a nie robota i zarabianie pieniedzy z budżetu co pokazali przyznając sobie nagrody a emeryci żyją za 1400 złotych na miesiąc.

Konrad W

PODOBNE ARTYKUŁY KŁAMSTWA WŁADZY W POLSCE PO PLATFORMIE.

Jak manipulują Polakami. PIS, Gliński współpracuje od początku z fundacją Sorosa

   za polskie-echo.com

Jak kłamie się Polaków. PIS i Morawiecki przyjął emigrantów.
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz