Gadowski MIAŻDŻĄCO o ministrze Czaputowiczu i przyjmowaniu imigrantów: “Powód do natychmiastowej dymisji”

 
witold gadowski photo
zdjęcie MEDIA WNET

Polską wstrząsnęła wypowiedź szefa MSZ Jacka Czaputowicza, który w wywiadzie dla francuskiego “Le Figaro” stwierdził, że Polska przyjęła 2700 imigrantów na polecenie Brukseli. Według dziennikarza śledczego Witolda Gadowskiego, minister spraw zagranicznych powinien natychmiast stracić swoje stanowisko, a rząd nie może po prostu okłamywać własnych obywateli.

Redaktor Gadowski uważa, że minister Czaputowicz powinien zostać natychmiast zdymisjonowany ze swojego stanowiska:

– Rząd okłamuje obywateli albo minister Czaputowicz nie wie co mówi. W obu przypadkach mamy wystarczający powód do natychmiastowej dymisji ministra. To skandal. Jeżeli przyjęto imigrantów, nie informując o tym rząd złamał obietnice wyborcze i zdradził swoich obywateli – mówi w wywiadzie dla wPolityce.pl.

Witold Gadowski przypomina, że Jacek Czaputowicz to człowiek, który kompletnie nie odpowiada programowi “Dobrej zmiany”, a także słaby minister:

– Ostrzegałem, że Jacek Czaputowicz nie jest człowiekiem związany z opcją niepodległościową na którą głosowaliśmy w wyborach w 2015 r. To człowiek przeciwny tym ideałom. Jest bardzo słabym ministrem. Mówiąc o przyjęciu imigrantów szef MSZ wygadał się albo dał dowód swojej niekompetencji. Jeżeli rząd przyjmuje uchodźców wbrew wiedzy opinii publicznej muszą polecieć głowy odpowiedzialnych za to osób. Pierwszą głową, która powinna polecieć jest głowa ministra Czaputowicza – podkreśla dziennikarz.

Red. Gadowski, który jest jednym z najlepszych znawców problematyki Bliskiego Wschodu oraz ekspansji islamu nie ma wątpliwości, że Polska NIE MOŻE przyjmować islamskich imigrantów:

– Nie zmieniłem swojego zdania. Polska nie może przyjąć uchodźców. Lepiej pomagać potrzebującym w miejscu ich zamieszkania – zaznacza.

Przypomnijmy, że trwa burza wokół tych słów ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza:

– Ponadto przyjęliśmy 2700 migrantów przysłanych przez Europę Zachodnią, ale oni nie chcą zostać w Polsce, gdzie stopa życiowa jest zbyt niska – mówił szef polskiej dyplomacji w wywiadzie dla “Le Figaro”.

Tak jak zauważa redaktor Witold Gadowski, minister spraw zagranicznych powinien natychmiastowo zostać zdymisjonowany. Gdyby słowa o islamskich przybyszach potwierdziły się, za rząd PiS wbrew Polakom i własnym obietnicom zgodził się na przyjęcie islamskich gości, to nie ma wątpliwości, że będziemy świadkami zdarzeń, które mogą wymknąć się spod kontroli.

Przecież wśród “uchodźców” mogą znajdować się terroryści, a Polska i Polacy mówią stanowcze: “NIE” islamskiemu “ubogaceniu kulturalnemu”.

   za wrealu24.pl

Gadowski MIAŻDŻĄCO o ministrze Czaputowiczu i przyjmowaniu imigrantów: “Powód do natychmiastowej dymisji”
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz