Pętla na szyi Tuska się zaciska! Andruszkiewicz coś wie?

 
Andruszkiewicz photo
zdjęcie MEDIA WNET
 

Można powiedzieć, że Adam Andruszkiewicz już na dobre znalazł się w obozie „dobrej zmiany”. Jego najnowsza wypowiedź zapewne ucieszy miliony Polaków, którzy chcą, by Donald Tusk został wreszcie rozliczony z siedmiu lat swoich rządów. 

Andruszkiewicz coraz bliżej PiS

Andruszkiewicz jest zewsząd atakowany za zbliżanie się do Prawa i Sprawiedliwości. Jednak nic sobie z tego nie robi, bo – jak przekonuje – popiera większość działań obecnie rządzących i chce pracować wspólnie z rządem na lepszą Polskę.

Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości z radością przyklaskują na takie deklaracje, bo młody, charyzmatyczny polityk może pomóc partii rządzącej zdobyć jeszcze większe poparcie społeczne. Andruszkiewicz króluje w mediach, szczególnie w internecie. Jego riposty kierowane wobec wypowiedzi polityków opozycji biją rekordy popularności.

Nadchodzi „Cela+”

Jednak nie tylko one stanowią o jakości tego polityka. Andruszkiewicz jest również zwolennikiem surowego karania uprzednio rządzących za działanie na szkodę Polski. Wręcz domaga się postawienia najważniejszych polityków z PO-PSL przed wymiar sprawiedliwości.

Im bliżej jest rządu, tym odważniej o tym mówi. Jego ostatnia wypowiedź z rozmowy z portalem niezalezna.pl zabrzmiała wręcz jakby coś wiedział. O doprowadzeniu Donalda Tuska przed sąd mówił z dużym przekonaniem, już nie w kategorii bardzo odległych marzeń.

Młody poseł mówił o początku programu „Cela+”. – Dzisiaj zagłosujemy za aresztem dla Stanisława Gawłowskiego z PO, a jak widać być może więzienie będzie groziło przewodniczącemu klubu parlamentarnego PO, Sławomirowi Neumannowi – podsumowywał Andruszkiewicz, by następnie przejść do samego Tuska.

– To bardzo dobre działania prokuratury i nie ukrywam, że mam nadzieję, że pójdziemy dalej i sięgniemy po samego patrona złodziejskich rządów PO, Donalda Tuska – stwierdził rozmówca „niezależnej”. – Musimy tutaj dojść i zarzuty muszą zostać postawione, a wówczas nie będziemy rozmawiać o powrocie Tuska do polskiej polityki, ale będziemy rozmawiali, kiedy trafi przed polski wymiar sprawiedliwości – dodał.

Obecnie Adam Andruszkiewicz jest posłem koła Wolni i Solidarni. Nie zaprzecza jednak, że wkrótce może dołączyć do Prawa i Sprawiedliwości. W perspektywie skazywania odpowiedzialnych za grabież Polski, Andruszkiewicz miałby pełnić rolę podobną, co Patryk Jaki ws. afery reprywatyzacyjnej. Charyzma, sposób bycia i podejście do polityki, są u obu panów bardzo podobne.

   za wrealu24.pl

Pętla na szyi Tuska się zaciska! Andruszkiewicz coś wie?
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz