ROSYJSKA TELEWIZJA PRZYGOTOWUJE WIDZÓW DO WOJNY Z USA, NAKAZUJĄC OBYWATELOM KUPOWANIE MASEK GAZOWYCH.

Jak wspomniałem robi się gorąco. Wraz ze wzrostem temperatury za oknem robi się gorąco w polityce. Dlatego w najbliższych dniach lub tygodniach będę się na tym właśnie koncentrował.

Niektórzy Amerykanie przygotowują się do zbliżającej się wojny z Moskwą, A rosyjska państwowa telewizja wyjaśniła mieszkańcom kraju, jak zaopatrzyć swoje bunkry w wodę i podstawowe produkty spożywcze na wypadek wybuchu wojny.

Ostrzeżenie, że potencjalny konflikt między dwoma supermocarstwami będzie “katastrofalny”. Vesti 24 pokazała półki żywności, zalecając ludziom kupowanie soli, płatków owsianych i innych produktów, które mogą trwać długo na półkach, jeśli planują ukryć się w bunkrze. Mleko w proszku dojrzewa przez pięć lat, podczas gdy cukier i ryż mogą wytrzymać nawet osiem lat – wyjaśnił prezenter, pokazując filmy przedstawiające gotowanie makaronu w schronie przeciw bombowym.

Początek programu miał kpiący ton o lękach wojennych, ponieważ w tle rozbrzmiewały obrazy wybuchów jądrowych. Prezenter powiedział, że “prawdziwej paniki nie ma tutaj, ale za oceanem”, co sugeruje, że Amerykanie są przerażeni wojną z Rosją.

 

Niemniej jednak, reporterzy kanału pokazywali także wykresy wyjaśniające, ile wody ludzie muszą przechowywać do picia, myjąc twarz i ręce oraz przygotowując jedzenie każdego dnia – i jak ta ilość zmienia się w zależności od temperatury schronu przeciwnika. W programie zalecono również, aby ludzie zaopatrywali się w maski przeciwgazowe i zapoznali się z przewodnikami, jak przetrwać wojnę. Instrukcje dotyczą “ludzi, którzy ulegają panice i decydują się wydać wszystkie swoje oszczędności” – powiedział dziennikarz.

źródło: newseek.

Póki co, mamy do czynienia z wojna psychologiczną, ale problem syryjski tak czy owak musi być rozstrzygnięty i Rosja lub tym bardziej Turcja się tak boją USA jak rottweiler jamnika.

Ktoś mnie zapyta: no to jak to, wszyscy pracują dla złego a się miedzy sobą kłócą? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy spojrzeć na polską scenę polityczną i konflikt prawica-lewica. Co cztery lata średnio wymieniają się władzą kumplując ze sobą poza studiami telewizyjnymi gdzie się kłócą. Tak jak podczas okrągłego stołu podzielili się władzą, tak świat również podzielił się władzą i dla każdego jakiś kawałek tortu się znajdzie.

Mogę podać i inny przykład: pozorny konflikt Niemcy – Rosja. Wrogowie z II wojny światowej robią super interesy wykluczając z nich niby wygraną podczas owej wojny Polskę.

Polski nie ma od 1939 roku, a tak na prawdę od momentu przyjęcia bałwochwalstwa, kiedy to Polska oficjalnie zaczęła wielbic krolową niebios:

Historia rozkwitu kultu Maryi Królowej Polski wiąże się z okresem kontrreformacji.

14 sierpnia 1608 r. mieszkający w Neapolu włoski misjonarz, 71-letni ojciec Juliusz Mancinelli z zakonu jezuitów, miał objawienie Matki Bożej. Maryja poleciła mu, aby nazwał ją Królową Polski: A czemu mnie Królową Polski nie zowiesz? Ja to królestwo wielce umiłowałam i wielkie rzeczy dlań zamierzam, ponieważ osobliwą miłością ku Mnie pałają jego synowie. Następnie przebywającemu w Krakowie w katedrze na Wawelu, 8 maja 1610 Matka Boża objawiła mu się powtórnie, mówiąc: Jestem Królową Polski. Jestem matką tego narodu, który jest mi bardzo drogi.

Więcej tutaj:

Jeszcze o przekleństwie ciążącym nad Polską. Uaktualnienie 12.11.2014

To od 1 kwietnia 1656 r. przestaliśmy istnieć, kiedy to król Jan Kazimierz,   w katedrze we Lwowie otoczony biskupami, senatorami w obecności legata papieskiego złożył swe śluby przed obrazem Matki Bożej Łaskawej i uroczyście ogłosił Maryję Królową Korony Polskiej.

Jan Kazimierz był Jezuitą!

To od tego czasu nastały rozbiory Polski. Nasz ostatni sukces miał miejsce podczas Odsieczy Wiedeńskiej. Później już tylko było bezsensownie rozlewana krew Polaków łącznie z wszelkimi frontami II wojny światowej i resztkami AK tzw żołnierzami Wyklętymi. Nie mówiąc o przekręcie okrągłostolowym.

Katolicy, obudźcie się. Historii nie da się zaprzeczyć. Janowi Kazimierzowi papież Aleksander VII przyznał i jego następcom tytuł rex orthodoxus, co oznaczało “Król prawowierny”.  Wierny Prawu Rzymskiemu.

   za detektywprawdy.pl

ROSYJSKA TELEWIZJA PRZYGOTOWUJE WIDZÓW DO WOJNY Z USA, NAKAZUJĄC OBYWATELOM KUPOWANIE MASEK GAZOWYCH.
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz