Do władzy w III Żydo-RP/Polin idzie nowe pokolenie

Młodzi narodowcy, młodzi prawicowcy IIIŻydo-RP/Polin – przyszłość należeć będzie do nich

Chanuka na Wiejskiej. Ale to już prawie historia, idzie nowe, pomarcowe’68 , pokolenie młodych. Zastąpią swoich dziadów i ojców. Nie smuć się niekoszerny Polaku, znów wybierzesz swoich polityków spośród najlepszych.

___________________________________

Młodzi narodowcy, młodzi prawicowcy III Żydo-RP/Polin – przyszłość należeć będzie do nich 

Być może to absolwenci szkół liderów, a być może nawet abiturienci Jesziwa Chabad, ale czy jest w tym coś złego? Przeciwnie i zawsze liczy się najważniejsze: oni wszyscy są mocno zatroskani polskimi interesami, tym i z tego żyją – z naszych pieniędzy, to nasza najlepsza inwestycja, inwestycja w naszą wspólną przyszłość IIIŻydo-RP/Polin.

Kogo nużą powyższe wynurzenia młodzieńców z rodu naszych strasznych braci, niech przynajmniej wysłucha tej jednej wypowiedzi bohatera tańców z gwiazdami, trwa tylko 36 sekund. Młodzieniec ów znakomicie rozumie polską rację stanu i wpisuje się w polityczną spuściznę naszego największego bohatera po 1989r., a kto wie, może i całego tysiąclecia – tak, tak, chodzi o brata J.Kaczyńskiego, poległego w błocie pod Smoleńskiem. A poza tym dla młodego tancerza i jego kolegów z RN imperatywem jest chrześcijaństwo – można się pojednać z ludobójcami na Polakach.

 https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=tiNM2b-2hEA

Nacjonaliści – już nawet nie piszę o jaki naród chodzi, bo to przecież winno być oczywiste – mimo młodego wieku instynktownie wyczuwają, z kim należy wiązać polityczne interesy i utrzymywać bliski, strategiczny, sojusz.

Zarząd RN na obiedzie z doradcą prezydenta USA, D.Trumpa, prof. Tedem Malochem

Widać, że i nasz największy i najważniejszy, strategiczny, sojusznik ceni sobie kontakty z narodowcami IIIŻydo-RP/Polin.

 https://www.youtube.com/watch?v=3NLkawWW3aM

Ten młody człowiek z ONR zajmuje się w IIIŻydo-RP/Polin młodzieżą, ale nic nie wiadomo, skąd ONR czerpie fundusze na obozy szkoleniowe młodzieży i imprezy z hajlowaniem. Może nasz strategiczny sojusznik w trosce o narodowy charakter młodych Polaków sypie groszem (?).

Najważniejsze hasła narodowe

 https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=IjOGUo8Yt6U

A czy potrzebne są inne, lepsze hasła? Przecież te, które słyszymy na filmie wyczerpują cały program i główną ideę politycznego działania RN pod wiadomym kierownictwem. A skoro mowa o bogu, honorze, ojczyźnie, to należy wymienić innego polityka, co prawda już nie młodzieńca, ale z tego samego kręgu etnicznego, wybitnego patriotę, G.Brauna.

 https://www.youtube.com/watch?v=G10j8Pc8AC0

Koszerni Polacy znakomicie zdają sobie sprawę, że„bez Kościoła czekałaby ich w Polsce zgroza” – autorem stwierdzenia jest jeden z najwybitniejszych opozycjonistów w PRL, koszerny prof. K.Modzelewski i chyba nie wypada mu nie wierzyć. Bardzo wielu niekoszernych Polaków nie rozumie w czym rzecz. Nie jest w stanie spostrzec prostej sprzeczności, że Kościół nie tylko wpychał Polskę do UE, ale domagał się jak najszybszego podpisania traktatu lizbońskiego, czyli zrzeczenia się suwerenności na rzecz tworu, którego współinicjatorem budowy był on sam – Kościół. Czy takie działania Kościoła były podyktowane polskimi interesami? Niekoszernych Polaków nie zastanawia, nie dziwi, że krytycy UE, PO i PiS, tacy jak szefowie RN, jak G.Braun – a więc, nacjonaliści i patrioci, stoją murem za Kościołem mimo, że ta instytucja wpychając Polskę do UE, popierając system rządów PO, PiS, działała przeciw Polsce i Polakom – ?

Niekoszernym Polakom trudno będzie pojąć, że opowiadając się za Kościołem, opowiadają się w istocie za zachodnim porządkiem, za Zachodem pod przywództwem koszernej finansjery, która dąży do wojny z Rosją, z Chinami, z Iranem, …. A zatem niekoszerni Polacy opowiadają się za wojną, dla której teatrem działań wojennych może być nasza Polska.

Dariusz Kosiur

   za neon24.pl

Do władzy w III Żydo-RP/Polin idzie nowe pokolenie
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz