Świat pyta: „Czy Ameryka oszalała?”

Żydzi - obrońcy pokoju

Obecne przywództwo świata anglosaskiego działa w sposób, który można opisać jedynie jako szalony, poprzez jedno wyraźnie fałszywe, palące twierdzenie po drugim, z daremną próbą rozpoczęcia III wojny światowej.  Robią tak, ponieważ obecne przywództwo dosłownie walczy o przetrwanie, ponieważ koła sprawiedliwości nieuchronnie zbliżają się do siebie.

Dlatego ostatnio zauważyliśmy, że histeryczne twierdzenia brytyjskiej premier Teresy May, że Rosja używa gazu trującego w Wielkiej Brytanii, są odrzucane przez ekspertów jej własnego rządu. 

Właśnie dlatego prezydent USA Donald Trump był albo szantażowany, albo oszukiwany jako idiota, aby ponownie fałszywie oskarżyć rząd syryjski o atakowanie własnych cywilów za pomocą broni chemicznej. W obu przypadkach oskarżenia ostatecznie pochodziły od sprawców zbrodni. 

W Wielkiej Brytanii to elementy własnych służb wywiadowczych spowodowały incydent z trującym gazem, potwierdzają źródła CIA i MI5. Rosyjski wysłannik ONZ Wasilij Nebenzya nazwał zachowanie Wielkiej Brytanii „teatrem absurdu”.

W przypadku Syrii agenci ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii zostali złapani na gorącym uczynku posiadania zakazanej broni chemicznej.

https://www.veteranstoday.com/2018/04/08/proof-intel-drop-trump-bolton-behind-syria-chemical-attacks-confirmed/
Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow podsumował poglądy wielu krajów na temat amerykańskiej polityki zagranicznej pod rządami Trumpa, nazywając je „wysoce kontrowersyjnymi”, „niejasnymi” i ludźmi, z których żaden nie miał więcej niż rok doświadczenia.
http://tass.com/politics/997996 http://tass.com/politics/997996

[Dobry artykuł w języku niemieckim na voltairenet.org tutaj ]

 Ogólne wrażenie jest takie, że rząd Trumpa łamie wszystkie ważne porozumienia międzynarodowe osiągnięte w ostatnich latach, nie oferując alternatywy, zgadza się kilka źródeł.

Ponadto przedstawiciele amerykańskiego handlu Trumpa działający wbrew zaleceniom Pentagonu zadeklarowali wojnę handlową z Chinami, której nie mogą wygrać matematycznie.  Rząd Chin obiecał już „walczyć do końca za wszelką cenę”.

Co się tutaj naprawdę dzieje?  Odpowiedź polega oczywiście na tym, że grupa przywódców zachodnich, którzy przynieśli nam złą wojnę z terroryzmem i różnymi późniejszymi inwazjami, boi się utraty władzy, a co za tym idzie, wielu zarzutów wojennych. To jest prawdziwy powód, dla którego działają oni zbiorowo w sposób irracjonalny i histeryczny.

Sytuacja w USA jest nadal najbardziej intensywna, ponieważ dochodzi do niezgłoszonej, ale faktycznej wojny domowej. Wojna toczy się pomiędzy faszystowską frakcją mafii Khazar, która jest odpowiedzialna za 11 września, wojnę w Iraku i Fukushimę oraz patriotami, którzy chcą przywrócić demokrację i rządy prawa na Zachodzie.

W przeciwieństwie do otwartych wojen z wcześniejszych wojen domowych, walczy się o narzędzia kontroli zdrowego rozsądku, w tym pieniądze, propagandę, cyber wojny, celowe zabójstwa i niepublikowane bitwy między siłami specjalnymi.

Ciągłe ataki na Facebooka, Amazon, Google, Twittera i Microsoft, mimo że internetowi giganci próbują cenzurować Internet, są tylko jednym z widocznych aspektów tego nowego rodzaju wojny.

Istnieje również wojna kosmiczna i ezoteryczny wymiar, który jest widoczny dla ludności na powierzchni w małych wglądach, podobnie jak ludzie na łodzi obserwującej bitwę między morskimi potworami, która zwykle odbywa się pod wodą.

Chazaria 11

Można to było ostatnio zauważyć, z powodu katastrofy chińskiej stacji kosmicznej Tiangong-1 na Ziemię. Został zestrzelony przez siły amerykańskie w odwecie za niedawne katastrofy amerykańskich okrętów wojennych, prawdopodobnie wykonane przez Chińczyków, mówią źródła CIA.  Obecnie trzy grupy lotniskowców ze Stanów Zjednoczonych podróżują na Morze Południowochińskie, aby stawić czoła ogromnej chińskiej grupie bojowej, mówią źródła CIA.

Rzeczywiście, obie grupy mogłyby rzeczywiście stanąć w obliczu wspólnego wroga, mówią źródła Pentagonu.  Większość działań odbywa się pod wodą i w tajemnicy, według źródeł.

Według źródeł CIA, „prawdziwym powodem „machania szablami” przez zachodnie mocarstwa wojskowe jest to, że Chiny wydają się być zwycięskim narodem w walce o kontrolę nad Morzem Południowochińskim”.

Oto podsumowanie raportu CIA na temat sytuacji:

„Każdego roku transport towarów przez Morze Południowochińskie szacowany jest na 5 bilionów dolarów, a kraj kontrolujący przepływ towarów kontroluje w zasadzie 5 bilionów dolarów i wszystko, co się z tym wiąże.

„Marynarka Armii Ludowo-Wyzwoleńczej (PLA Navy) rozpoczęła budowanie sieci aktywnych i pasywnych czujników podwodnych znajdujących się na głębokości do 3000 stóp pod wodą, osadzonych w nowo opracowanym cemencie, który zawiera specjalne polimery i jest obecnie znany jako Stany Zjednoczone. Najlepszy cement na świecie znany jest – może pozostawać na powierzchni przez ponad 150 lat bez pogarszania się, a ten ogromny projekt obejmuje również podwodne bazy ze specjalnymi kamerami i platformami głębinowymi.

„Dno morskie tej ściany obwodowej zawiera specjalne hydrofony i detektory anomalii magnetycznych, które pomagają w autonomicznym wykrywaniu i śledzeniu wrogich okrętów podwodnych i statków, a ustanowienie strefy ograniczonego dostępu i odmowy dostępu do dróg wodnych jest uważane przez Chiny za kluczowe dla bezpieczeństwa.

„Ten projekt rozpoczął się w 2016 roku i jest teraz zakończony, obejmując linię dziewięcio-uderzeniową, która jednostkowo ogłosiła Chiny swoim historycznym terytorium morskim w 1947 roku. To jest do 90% z 2 milionów kilometrów kwadratowych Morza Południowochińskiego.

„Było kilka artykułów na ten temat, ale nic naprawdę szczegółowego. Jest kilka filmów z YouTube, ale tak naprawdę nie mówią one prawdziwej historii.

„Zostało to niedawno opublikowane w Zee News India:

https://www.google.co.id/amp/zeenews.india.com/world/pla-builds-the-great-underwater-wall-in-south-china-sea-for-warfa-advantage-2082947. html / amp

„Nigdzie w wiadomościach nie ujawniono, że podmorska ściana Chin znajduje się 7 km od wybrzeża Wietnamu i 25 km od wybrzeża Brunei, a żaden rząd nie chce ujawnić tej rzeczywistości. (Dostałem tę informację od lokalnego człowieka i widział, gdzie faktycznie są granice).

Dalsze amerykańskie i chińskie manewry wojskowe na Morzu Południowochińskim rozpoczęły się właśnie z powodu rzekomej „wojny handlowej”, która rozpoczęła się między tymi dwoma krajami.
https://youtu.be/CadtB16S6Ko https://youtu.be/CadtB16S6Ko
„Prawdziwym pytaniem jest to, dlaczego nie zostało ujawnione i zatrzymane dwa lata temu, czy też Chiny rzeczywiście mają historyczne prawa morskie dla większości części Morza Południowochińskiego?” Jak dotąd wygląda na to, że tak jest. „

Wysocy rangą chińscy oficjele wywiadu twierdzą, że Chiny odzyskują terytorium, które utrzymywało w historii, dopóki zachodnie okręty wojenne nie zabrały go w XIX wieku.  Musieli zbudować linię obrony, gdzie morze miało 3000 stóp głębokości, więc ich okręty podwodne mogły się poruszać niezauważalnie. „Celem jest zagwarantowanie, że żaden kraj nie wyliczy i nie wierzy, że może dojść do prewencyjnego uderzenia nuklearnego przeciwko Chinom” – powiedział były urzędnik Biura Politycznego.

Jest teraz jasne, że 26 marca był początkiem handlu futures z juanem w szanghajskim futalu, co Chińczycy starannie przygotowali od co najmniej dekady. Zaczęło się to w 2008 roku, kiedy mafia chazarska zagroziła Chinom przerwą w dostawach ropy na Bliskim Wschodzie i blokadą jej wybrzeża, jeśli spróbują uzurpować petrodolara.

W Fukushimie w Japonii zastraszył Japończyków i uniemożliwił im nacjonalizację Banku Japonii, ważnego ośrodka systemu petrodolarowego.  Chińczycy wzięli to za lekcję i zbudowali Wielką Chińską ścianę podwodną, ​​aby zapobiec podobnemu atakowi.

Chińczycy zaczęli także zaopatrywać się w ropę naftową z Afryki, Rosji, Ameryki Południowej i innych krajów, aby przygotować się do ich wielkiego ruchu.  Zakończenie budowy gazociągu o wydajności 600 000 baryłek dziennie z Rosji w styczniu było jednym z ostatnich przygotowań.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-01-01/second-chinese-crude-oil-pipeline-linked-to-russia-s-espo-opens

Jednak tego chińskiego ruchu przeciwko petrodolarowi nie należy mylić z ruchem przeciwko Stanom Zjednoczonym.  Jest to rzeczywiście krok przeciwko 700 lub większej liczbie Khazar Mafiosi, którzy wykorzystali swoją kontrolę nad petrodolarem, jako część ich planu zniewolenia ludzkości.

W rzeczywistości patrioci w Stanach Zjednoczonych walczą wraz ze swoimi azjatyckimi sojusznikami, aby wyzwolić Amerykanów.  Dlatego „podwodna baza w Malibu w Kalifornii została zniszczona, co doprowadziło do trzęsienia ziemi o sile 5,3 w dniu 5 kwietnia”, podają źródła w Pentagonie.

[ https://www.suedkurier.de/nachrichten/panorama/Staerke-5-3-Erdbeben-vor-kalifornischer-Keest-Keine-Berichte-ueber-Schaeden;art409965,9685262 ]

Wojsko amerykańskie wyeliminowało bazę dna morskiego, która brała udział w atakach, które ostatnio spowodowały wszystkie tajemnicze pożary w Północnej Kalifornii.  Nie powiedzieli, kto był właścicielem bazy, ale najwyraźniej oni i prawdopodobnie inni, byli finansowani przez kalifornijską gałąź mafii Khazar.

Dlatego wojsko amerykańskie upewniło się, że wszyscy szefowie mafii Khazar zostali usunięci z zarządu gubernatorów Rezerwy Federalnej FED.  John Williams, nowy prezes Banku Rezerw Federalnych w Nowym Jorku, publicznie oświadczył, że tworzenie amerykańskich pieniędzy powinno wykorzystywać nowe cele, takie jak średni dochód, a nie tylko przekazywać je prywatnym bankom kontrolowanym przez oligarchów khazarskich.  Osiągnięcie „median dochodu” oznacza w zasadzie przekazanie pieniędzy przeciętnemu Amerykaninowi zamiast ezoterycznej elicie.
https://www.zerohedge.com/news/2018-04-03/john-williams-named-next-new-york-fed-chair

W ramach tego ruchu przeciwko Chazarczykom i ich oszustwom „tworząc pieniądze z powietrza” ustawa została przekazana Kongresowi USA w celu ochrony amerykańskiej waluty za pomocą złota. (Złoto jest dostarczane przez azjatyckich przyjaciół narodu amerykańskiego, źródła w Towarzystwie Białego Smoka mówią.) Na tym froncie trwają tajne negocjacje, ale powinno to umożliwić „dziesiątki miliardów” dolarów na odbudowę wspierać USA, mówią źródła zaangażowane w negocjacje.

https://www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/5404/text

[Tutaj na blogu w języku niemieckim: US Congress and Trump chcą standardu złota z powrotem! ] ]

Ta epicka bitwa z chazarskimi zwierzchnikami ma również głęboko niedoceniony afrykański wymiar.Na tym froncie prezydent Zimbabwe, Emmerson Mnangagwa, odwiedził w zeszłym tygodniu Chiny, wyjaśniając, że jego kraj zastosuje chiński model rozwoju.

http://usa.chinadaily.com.cn/a/201804/04/WS5ac3bf60a3105cdcf6516148.html

Pięciu amerykańskich senatorów powitało go, gdy wrócił z Chin, „ponieważ afrykańskie złoto i inne zasoby naturalne zabezpieczyły nowy finansowany z aktywów system finansowy” – podały źródła Pentagonu.

Aby przygotować się do nowego systemu, systematyczne oczyszczanie siatki kontrolnej mafii Khazar w USA będzie kontynuowane, podały źródła.  Dotyczy to ataku na sieć podziemnych tuneli i ukrywania się na „wyspie pedofilów” Jeffreya Epsteina.

Następnie pojawiły się zdjęcia znanych Chazarów, takich jak były prezydent Stanów Zjednoczonych Bill Clinton z nieletnimi kochankami (choć wydaje się, że zniknęli z Internetu w momencie pisania tego artykułu). Ponadto „Departament Sprawiedliwości zamknął witrynę” Sex and Pedophilia Trafficking Backpage.com „, podają źródła.

„Lewicowa Kalifornia cierpi z powodu procesów sądowych i buntów przeprowadzanych przez samorządy lokalne”, podają źródła w Pentagonie.”Oddziały amerykańskie mogą zostać wysłane, aby stłumić powstanie kalifornijskie” – dodają. „Gwardia Narodowa została wysłana na meksykańską granicę, aby” powstrzymać terrorystów, gangi, narkotyki, broń oraz handel ludźmi i dziećmi „- kontynuowali.

 Rozpoczęła się druga rewolucja amerykańska.
[tłumaczenie z maxlove-das-ganze.blogspot.de ]

<!–
–>
   za www.klubinteligencjipolskiej.pl

Świat pyta: „Czy Ameryka oszalała?”
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz