Jak manipulują Polakami. PIS, Gliński współpracuje od początku z fundacją Sorosa

Polityka Polska to „kłamstwo „, manipulowaniem ludźmi , powoływanie się na wartości katolickie choć nie ma w nich nic z przekazu Jezusa ale tylko dążenie do zysku.Jeśli chodzi o PIS pięknie” manipulują ludzimi ” że są Partią Religijną ale jakoś od 3 lat nie umieją usunąć ustawy aborcyjnej dlaczego – bo boją się spadków sondażu ale do kościółka politycy PIS biegają przed ołtarz – wow ten Bóg naprawdę ma ubaw z tych niby chrześcijan.

Ale kolejne „manipulacje” pokazuje teraz. Oto PIS i media Pisu czyli Sakiewicza atakują Sorosa i ich organizację Batorego że wpływają na Polskę oraz wspierają media liberalne.

Ale oto okazuje się że Minister Gliński w Rządzie PIS od początku był w organizacji Sorosa.

Tak właśnie manipulują się Polakami i robi to PIS i robi to Sakiewicz ( drugi Michnik )  aby tylko głosować na nich aby dostali się do „Żłobu” czyli do pieniedzy biednego podatnika Polskiego. Posłowie PIS atakują  Owsiaka za to iż zbiera pieniądze i kupuję szpitalny sprzęt bo odbiera pieniądze Kościołowi. Pis manipuluje ludźmi , podburzając ich do fundacji Sorosa a widać wyraźnie że nawet Ministrowie w Rządzi PIS byli w tej fundacji.

Oto linki jak Sakiewicz atakuje fundacje Batorego i Sorosa , niestety jakoś zapomina że Minister PIS Gliński  był w niej od samego początku – oto jak manipuluje się Polakami 

http://niezalezna.pl/200419-pieniadze-tylko-dla-wybranych-szokujace-informacje-ws-fundacji-batorego

http://telewizjarepublika.pl/jak-soros-rekami-polskiej-fundacji-rozdzielal-lewakom-pieniadze,46445.html

Teraz wiadomo dlaczego Duda i Kaczyński nie chcą opublikować całości raportu WSI gdyż prawda może dotyczyć nawet i PISu. Kłamstwo Polaków ciągnie się dalej od okrągłego stołu a PIS niestety nie wyczyści i nie naprawi Polskę po PO, dlatego Polacy muszą szukać albo zakładać inne partie. Normalnych , mądrych z charakterem polityków których prawda , dobro Polski i Polaków a nie chęć pieniędzy z budżetu jest najważniejsza.

Niestety i Gazeta Polska i Telewizja Republika nie jest idealnym miejscem prawdy i Polacy muszą w Polsce założyć i finansować sobie nowe media i przegonić i Michnika a teraz i Sakiewicza bo prawda jaką przekazują Polakom jest całkowicie inna.

Posłuchaj naszego ” Mandaryna ” czyli Minister w Rządzie PIS aż profesor Gliński i Polska Polityka

Konrad W

   za polskie-echo.com

Jak manipulują Polakami. PIS, Gliński współpracuje od początku z fundacją Sorosa
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz