Nienawiść

Hucpa wokół ochrony Kaczyńskiego jaką robi opozycja i jej dziennikarze to nowy etap w zdebileniu i próbie psucia państwa. Rozumiem, że obcięcie pensji wkurza ale strata 20% kasy nie powinna się wiązać z utratą 100% mózgu i przyzwoitości..

Czy nienawiść wciąż dobrze się trzyma ???

Czy granica nienawiści,podłości,fałszu i obłudy została już przekroczona ?

TVN odgrzewa temat ochrony prezesa PIS-u . Boli ich to bardzo. Jeszcze jeden Kaczyński broni Polski i nie mogą go zniszczyć.

Jednego się pozbyli. Sqwysyny.

Kiedy patrzę na te wykrzywione nienawiścią twarze/ryje  przeciwników PiS, to uważam, że na ochronę Prezesa Jarosława Kaczyńskiego powinno się wydawać co najmniej dwa razy więcej.

                                              

                       

                      

J.Kaczynski niczego się na polityce nie dorobił,całe sztaby WSIoków, SBków i hunwejbinów typu,Tusk,Schetyna, Lis,Niesiołowski,pracują nad umoczeniem Prezesa przez ponad 25 lat z efektem zerowym!

J.Kaczyński jest człowiekiem wykształconym, dobrze orientującym się w realiach, inteligentnym i odważnym- tu tajemnica zmiażdżenia Tuska i PO – jest wbrew głoszonemu czarnemu PR na prawdę mocnym i twardym graczem, ma po prostu tę smykałkę do prowadzenia wielkiej polityki
Chronimy i będziemy chronić Kaczyńskiego .Potencjalny zamachowiec nie wybiera dni tygodnia.Tak jak nie wybierał Cyba, b. członek PO, który „w zastępstwie” J. Kaczyńskiego zabił działacza PiS. Ile tu trzeba nikczemności, fałszu i obłudy żeby tego nie rozumieć?
Jarosławowi Kaczyńskiemu od dawna przyklejano szereg „łatek” mających go PR-owsko zniszczyć, z ochydzić wyborcom, przedstawić jako mięczaka, dziwaka, kogoś na kogo głosować to jest obciach.Zobaczcie tylko wpisy naszego „biografa” PIS-u i Kaczynskiego – dziennikarzo/blogera o znanym tu niebieskim awatarze

Dla autorów nagonki na ochronę Kaczyńskiego, ze szczujni TVN24 mam propozycję – pokażcie swoje domy, swoje bryki, swoje dochody i dokładne adresy z rozkładem dnia, ok?

W internecie można znaleźć dobre porównanie „bogactwa” PJK i „skrajnej biedy” uciśnionych bohaterów elit III RP.

            

Większość tych medialnych haczyków na Prezesa PiS jest prostackim/ umyślnym odwróceniem jego autentycznych walorów jako męża stanu, które on przy takich okazjach jak debaty, wybory, formowanie rządu nauczył się skutecznie wykorzystywać.

Szanowni Państwo  z UB/SB  i cała ta reszta z kretyńskiej opozycji :  J.Kaczynski ma ochronę i będzie miał ochronę z prostego powodu ponieważ jest naszym Dobrem Narodowym podobnie jak Jasna Góra,Wawel czy Kalwaria Zebrzydowska.

A znając wasze zdradzieckie konotacje szybciutko byście się postarali o jakieś „zdarzenie”

ps.

Ku pokrzepieniu serc prawych powiem – nie jest prawda że nie mamy nikogo na miarę Marszałka Piłsudskiego zdolnego prowadzić skuteczną politykę niepodległościową Polski

            Mamy prawdziwego męża stanu Jarosława Kaczyńskiego

     
 
Husky

   za neon24.pl

Nienawiść
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz