Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem

musi odrzucić wszystko, co żydowskie …

Polacy ciągle jeszcze wierzą żydo-reżimowej władzy, żydo-reżimowej opozycji, żydowskim powszechnym mediom, imponuje Polakom Zachód, skolonizowany przez żydowską finansjerę z USA i Wlk.Brytanii. Polacy wierzą w żydowskiego Boga i ufają żydo-chrześcijańskiemu Kościołowi.

A kto sprowadził wrogów na ziemie wasze, czyż nie żydo-chrześcijański Kościół i jego sternicy? Czyż nie Kościół i Żydzi doprowadzili do upadku I Rzeczpospolitej, a w XX wieku do upadku PRL? PRL – to okres katastrofalnych rządów, jak głosi jedna z syjonistycznych kreatur, niejaki J.Buzek – były premier IIIŻydo-RP/Polin. Tylko, że w tym PRL nie było bezrobotnych, bezdomnych, głodnych i głodujących dzieci i nikt nie ubierał się w używane szmaty z Zachodu, nie obawiał się o przyszłość, nie martwił jak przeżyje na emeryturze i czy ją w ogóle otrzyma.

„Jan Paweł II otworzył szeroko cały Kościół na świat żydowski, religijny i świecki, i prywatnie sam był – można powiedzieć – filosemitą, a jednak jego postawa i jego działanie w tym względzie nie przyniosły pożądanych owoców. Wprost przeciwnie, tym śmielej atakuje się Kościół katolicki, w tym i Kościół polski, i Polskę (…).” – Nasz Dziennik 22.08.2007, „Rozczarowanie” – ks.prof. Cz.Bartnik.

A czyż to nie prymas W.Polak razem z hierarchami głosi, że „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest herezją” ?

A zawołany żydo-katolik G.Braun, przez wielu ceniony jako wielki patriota polski, niczym nie skrępowany, bo owieczki głupie są i historii własnej nie znają, ostatnich wydarzeń politycznych nie pamiętają, głosi hasła: „Kościół, szkoła, strzelnica”„nie stójmy plecami do Kościoła”.

Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem, musi odrzucić wszystko, co żydowskie, także tę narzuconą nam żydowską duchowość żydo-katolicyzmu.

Dariusz Kosiur

_____________________________

„Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem, musi odrzucić wszystko, co żydowskie, także tę narzuconą nam żydowską duchowość żydo-katolicyzmu.”Nie ma innej drogi do wolności !!!
Nie czas na rozważanie drobiazgów, „gdy płoną lasy”, gdy Żydzi skuwają Naród Polski kajdanami, na razie prawnymi, ekonomicznymi, medialnymi, politycznymi, ale w razie buntu będą kajdany stalowe.

Podczas walki o wolność potrzebne są proste hasła, najprostsze jak to jest możliwe.

Takim hasłem może być „odrzućmy wszystko co żydowskie”.
Nic co żydowskie nie powinno mieć najmniejszych wpływów w Polsce, ojczyźnie Narodu Polskiego.

Realizacja takiego hasła oznacza uwolnienie się od żydowskiego jadu w mediach i w Kościele.

Problem w tym, że takie hasła mogą zrealizować tylko Polacy a nie rządzący Polakami Żydzi i ich sługusy, szabesgoje.

To hasło można przekształcać na hasła równoważne… np.:

Odrzućmy wszystko co ma korzenie Solidarności…odrzućmy tę żydowską V kolumnę w całości. Odrzućmy KK bo to też w całości żydowska V kolumna.

lub

Chcesz być wolny nie wierz w Żyda (w żadnej postaci jaka jego jest … a Żyd ma wiele twarzy, wiele masek i wiele paszportów),
inaczej będziesz żydowskim niewolnikiem (owieczką, gojem, tanią siła roboczą, pożytecznym idiotą, kredytobiorcą …).

autor:      Rzeczpospolita

   za neon24.pl

Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz