Komunizm powróci po wojnie?

Kompletna paranoja szwajcarskiej gazety! Krytykują Polskę za dekomunizację podając absurdalne tezy!

 

Co się dzieje z dzisiejszą Europą? Szwajcarska gazeta krytykuje Polskę za wprowadzanie przepisów dekomunizacyjnych, burzenie pomników ku czci Armii Czerwonej oraz ustawę degradacyjną.

Gazeta „Neue Zürcher Zeitung” uważa prowadzoną w Polsce dekomunizację za niesprawiedliwą! W ocenie gazety Polska na nowo ustawia pamięć, a wszelkie poglądy odbiegających od ustawionych odgórnie są nieakceptowane. Jakie poglądy? Np. pamięć o komunistycznych pomnikach, bo usuwanie ich w ocenie gazety to błąd, to są to „pomniki historii”.

„Neue Zürcher Zeitung” wylicza usunięte już pomniki i tablice ku pamięci komunistycznych bohaterów.

Gazeta uważa, że ustawa zakazująca komunistycznej propagandy i propagowania komunistycznego systemu jest straszliwie niesprawiedliwie.

Szwajcarska „Neue Zürcher Zeitung” zastanawia się dlaczego 1945 rok to dla Polaków wymiana terrorów, a nie wyzwolenie z rąk hitlerowskiego okupanta? Podobnie jak gazeta nie pojmuje, dlaczego dla Polaków komunizm upadł dopiero w 1989 roku, skoro dla wielu historyków komunizm w Polsce trwał jedynie do 1956 roku?

Szwajcarska gazeta dodaje również, że dzisiejsze Pomorze oraz Śląsk nie istniałyby bez udziału Armii Czerwonej.

Masakra…

Źródło: Neue Zürcher Zeitung / wPolsce.pl

 https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/15455-kompletna-paranoja-szwajcarskiej-gazety-krytykuja-polske-za-dekomunizacje-podajac-absurdalne-tezy

W sieci rośnie popularność przepowiedni o trzeciej wojnie światowej autorstwa nieżyjącego prawosławnego duchownego Władysława Szumowa.

Przepowiednie duchownego, żyjącego w latach 1902-1996 nie napawają optymizmem.

Według Szumowa, Rosja przeżyje wielki i silny wstrząs. Podczas wojny kraj znajdzie się „cały w ogniu”, ponieważ wrogowie otoczą go z kilku stron. Duchowny określił Niemcy i Chiny jako „główne zagrożenia”.

Według jego przepowiedni USA i Japonia znajdą się pod wodą, a do władzy dojdą komuniści. Połowa terytorium Chin zostanie zatopiona, dlatego ludność zacznie uciekać na inne terytoria.

https://pl.sputniknews.com/swiat/201804057707613-przepowiednia-proroctwo-iii-wojna-swiatowa-apokalipsa-koniec-swiata-Szumow/

   za neon24.pl

Komunizm powróci po wojnie?
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz