Jedna rakieta Putina zniszczyłaby UK, ale czy doleci

Wystarczy że Rosja dosięgnie Wielką Brytanię jednym pociskiem nuklearnym o masie 50 megaton i życie na wyspach dobiegnie końca.

Jedna bomba o nazwie Shatan zrzucona na Birmingham doprowadza do końca UK, miasto w promieniach 50 mil znika z powierzchni ziemi, bomba 4000 silniejsza niż w Hiroszimie tworzy kule ognisą widoczną na 500 mill.

Wybuchowa bomba nad Birmingham natychmiast odparuje i spali wszystkich i wszystko w promieniu 50 mil, czyli Coventry, Wolverhampton i Nuneaton.

Kolejna faza to fala uderzeniowa zmiata budynki oddalone od epicentrum wybuchu niszcząc wszystko aż do Liverpoolu, Sheffield, Nottingham i Cardiff, Londyn, Norwich , oczywiście giną koleni ludzie.

Po wybuchu nastąpiłby radioaktywny wypad  który w zależności od panujących wiatrów mógłby rozprzestrzenić chorobę popromienną i raka powodując śmierć ponad miliony ludzi ocalałych po pierwszych fazach pozostawiając Wielką Brytanię CAŁĄ nienadające się do zamieszkania od pokoleń. 

Rosja planuje drugi test na żywo Szatana-2 w ciągu kilku dni aby pokazać swoją moc w obecnym kryzysie. Jest tylko jeden problem Wielka Brytania posiada rozbudowany system obrony powietrznej który mógłby stosunkowo szybko przechwycić na radarach zbliżające się rakiety atomowe, zniszczyć je samolotami lub rakietami. Następnie UK może uderzyć w Rosje swoimi pociskami atomowymi umieszczonymi na okrętach podwodnych pewno leżących na dnach mórz niedaleko Rosji.

Oto próba rakietowa trindent przenoszona broń nuklearną z Brytyjskiego statku podwodnego

   za polskie-echo.com

Jedna rakieta Putina zniszczyłaby UK, ale czy doleci
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz