Duda na peryferiach! Brytania, USA, Niemcy i Francja jednoczą się.

Wielka Brytania, USA, Niemcy i Francja jednoczą się, by potępić atak szpiegowski.

Przywódcy Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec i Francji wydali wspólne oświadczenie, zdecydowanie potępiając ataki w Salisbury jako „napaść na suwerenność Wielkiej Brytanii” i mówiąc, że jest bardzo prawdopodobne, że Rosja jest za tym.

Po wydaniu oświadczenia Donald Trump powiedział, że Rosja jest za atakiem. „Wygląda na to,” powiedział dziennikarzom. „Rozmawiałem z premierem i rozmawiamy. Bardzo smutna sytuacja. Wygląda na to, że za tym byli Rosjanie. Coś, co nigdy nie powinno się zdarzyć, i traktujemy to bardzo poważnie, jak myślę, wielu innych. „

Rosja powinna „odejść i zamknąć się”, mówi sekretarz obrony Wielkiej Brytanii

W oświadczeniu stwierdzono, że użycie novichok „stanowi pierwsze ofensywne użycie czynnika nerwowego w Europie od czasu drugiej wojny światowej”, zauważając, że czterej przywódcy „brzydzą się atakiem, który miał miejsce wobec Siergieja i Julii Skripal”.

„Brytyjski oficer policji, który również był narażony na ataki, pozostaje poważnie chory, a życie wielu niewinnych brytyjskich obywateli zostało zagrożone”, czytamy. „Wyrażamy naszą sympatię do nich wszystkich i nasz podziw dla brytyjskiej policji i służb ratowniczych za ich odważną reakcję.

 

„Jest to atak na suwerenność Wielkiej Brytanii, a każde takie użycie przez państwo jest oczywistym pogwałceniem konwencji o broni chemicznej i naruszeniem prawa międzynarodowego. „Zagraża bezpieczeństwu nas wszystkich. Wielka Brytania dokładnie poinformowała swoich sojuszników, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Rosja była odpowiedzialna za atak. „Dzielimy się brytyjską oceną, że nie ma wiarygodnego alternatywnego wyjaśnienia, i zauważmy, że brak odpowiedzi Rosji na uzasadniony wniosek rządu Wielkiej Brytanii jeszcze bardziej podkreśla jego odpowiedzialność.”

Wniosek:

Kaczyński z Dudą usunęli Szydło a przede wszystkim Proamerykańskiego Ministra Obrony Narodowej Macierewicza i już widać jak inne kraje się jednoczą i podejmują decyzje już bez Polski. Morawieckiego i Dude już nikt nie prosi o pomoc i zdanie ale co się dziwić jeśli doradczą Dudy są doradcy byłego Prezydenta Komorowskiego mający kontakty z Rosją.

Niestety taka jest prawda a lansowana teoria w mediach że oto Polska liczy się na arenie międzynarodowej jest tylko „dmuchaniem bańki” ludziom przez media prawicowe. Prawda jest całkowicie inna. Pewno teraz Duda czy Morawiecki będą błyszczeli w mediach Niezależnej czy DoRzeczy jak to wspierają Wielką Brytanie – ale liczy się pierwszy przekaz a jest on taki  – że już nie Polska ale Niemcy i Francją są głównymi graczami z Wielką Brytania i USA w Europie.

Rządy Szydło i Macierewicza były proamerykańskie niestety Niemcy zauważyły to w Europie dlatego za pomocą swoich wpływów w Polsce zmienili Szydło i Macierewicza i już widzimy kto liczy się w Europie przy stole .

Poniżej Morawiecki który wspiera Armię Europejską która uderz w Trumpa . Polski Rząd Morawieckiego chce robić tak: w mediach mówić że jest proamerykański ale wspiera już Armię Europejską, nowy Minister Obrony Narodowej Błaszczak już skasował program okrętów podwodnych ( był niewygodny dla Rosji )  i wiele innych rzeczy bo tak naprawdę Duda z Morawieckim jednak wspierają Berlin dlatego takie szybkie nastąpiły zmiany w Polsce.

Media Prawicowe gdy Rządziła PO pisały prawdę o Polsce jednak dostęp do reklam skarbu państwa zmienił ich spojrzenie na prawdę… chyba nie mają prawa już naśmiewać się z Gazety Wyborczej…Polacy otwórzcie oczy….

Konrad W

   za polskie-echo.com

Duda na peryferiach! Brytania, USA, Niemcy i Francja jednoczą się.
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz