Morawiecki to drugi Tusk. On nie zbuduję Polski, emigranci już w Polsce.

Unia to grupa założona przez kilku „graczy” i tanio produkuje w krajach Europy Wschodniej głownie w Polsce aby sprzedać dalej, dlatego choć Polska w UE to Polacy zarabiają głodowe pensje. Dlatego ani Tusk za Platformy ani Morawiecki przez 2 lata za Rządów PIS nie ustanowił 5 euro na godzinę dla Polaków choć w Unii juz nawet 8-10 euro na godzinę.

Wszystkie te Rządy Polskie stoją na straży aby dymać Polaków i Polskę przez Brukselę , Polska płaci składki do Brukseli a rolnik Polski dostaje mniejsze dotacje niż niemiecki, Polacy pracują za grosze”, cała produkcja i sklepy w rękach zachodu bo wysoki ZUS i podatki nie dają Polakom możliwości konkurencji.

Okazuje się panowie mówią trafnie że Morawiecki jest drugim Tuskiem i robi wszystko dla Brukseli i Niemiec nawet Morawiecki na podsłuchanych rozmowach w Sowie mówi że popiera Merkel. PIS może nie wszyscy ale Kaczyński i Duda zdradzili Polskę – mówią panowie.

Dlaczego media prawicowe tego nie mówią że Polska została zdradzona przez Kaczyńskiego kiedy wymienił Szydło na Morawieckiego  czyli pracownika Niemiec dlatego chce wspierać Armię Europejską i uderza w Trumpa.Bo już dostały pieniądze ze spółek skarbu państwa – ale Polska upada.

Idzie wielka bieda, Polska na łopatkach, Polskie Portfele dalej będą puste. 

Za Rządów Morawieckiego z PIS będą :

  • wysokie ceny
  • wysoki ZUS i podatki gdyż trzeba:
  • –  płacić do Brukseli składki Unijne
  • – płacić teraz na Armie Europejską, która wspiera Morawiecki i PIS
  • – spłacać kredyty jakie zaciągnął.
  • – płacić żydom, na filmie dowiadujemy się iż Morawiecki już się dogadał.

Morawiecki to Drugi Tusk , był z nimi u Sowy, lubi Merker robi wszystko co chce Bruksela a to oznacza że po upadku Polski za Rządów Platformy szykuje się kolejna bieda , brak rozwoju, olbrzymie pożyczki i jeszcze USA ma Polskę w nosie.

Jeśli ktoś myśli że za Rządów Morawieckiego będzie dobrze – to czas się obudzić.

:… oto  warto to posłuchać..

Cały materiał na

https://www.youtube.com/watch?v=LloNF2blPWU-

Konrad W

   za polskie-echo.com

Morawiecki to drugi Tusk. On nie zbuduję Polski, emigranci już w Polsce.
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz