ARESZTOWANIA WŁOSKICH NAUKOWCÓW PO OPUBLIKOWANIU WYNIKÓW BADAŃ 44 “BRUDNYCH” SZCZEPIONEK DLA DZIECI!!!!

Znalezione na fejsie:

UWAGA: ARESZTOWANIA WŁOSKICH NAUKOWCÓW PO OPUBLIKOWANIU WYNIKÓW BADAŃ 44 “BRUDNYCH” SZCZEPIONEK DLA DZIECI!!!!

22 LUTEGO o godz. 8:20 dokonano ataku na naukowcow dr Montanari i dr Antonietta Gatti.

DOPIERO CO PUBLIKOWALIŚMY WYNIKI NOWYCH BADAŃ (ogłoszonych w lutym 2017r) PRZEPROWADZONYCH PRZEZ ZESPÓŁ NAUKOWCÓW POD KIEROWNICTWEM dr Stefano Montanari i dr Antonietta Gatti z Narodowego Instytutu Badań Włoch, KTÓRE UJAWNIŁY OBECNOŚĆ TOKSYCZNYCH ZANIECZYSZCZEŃ NIE WYMIENIONYCH PRZEZ PRODUCENTÓW W SKŁADZIE SZCZEPIONEK.

Zanieczyszczenia w szczepionkach dla dzieci: Nowe, niedawno przeprowadzone badania jakości szczepionek przeprowadzone przez zespół włoskich naukowców pod kierunkiem ujawniły obecność toksycznych zanieczyszczeń nie wymienionych w składzie szczepionek DLA DZIECI.

Przebadano powszechnie stosowane 44 szczepionki..
Do badań użyto najnowocześniejszych technik mikro i nano analitycznych, mikroskopów elektronowych i spektroskopów rentgenowskich z dyspersją energii.

NOWY RAPORT OPUBLIKOWANO w International Journal of Vaccines and Vaccination. Ujawnia obecność toksycznych zanieczyszczeń w postaci mikro i nano cząsteczek we wszystkich przebadanych próbkach szczepionek, w tym toksycznych metali takich jak ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn oraz pojedyncze cząstki lub skupiskach zanieczyszczeń organicznych takich jak fragmenty krwinek czerwonych pochodzenia ludzkiego i zwierzęcego.

Każda z badanych próbek, za wyjątkiem jednej, szczepionki weterynaryjnej dla zwierząt zawierała zanieczyszczenia.

Rozmiary cząstek zanieczyszczeń wynosiły od 100 nanometrów do 10 mikronów.

KILKA DNI TEMU, 22 LUTEGO o godz. 8:20 dokonano ataku na naukowcow dr Montanari i prof. Gatti.

Urzad skarbowy z ich domu zabral dosłownie wszystko!
Komputery ogromna ilosc dokumentow….wszystko co jest in potrzebne do pracy! Zablokowano tez laboratorium..

dr Montanari zlozyl oswiadczenie o zajsciu w Radio Studio 54:
“Prokuratura Regionu Emilia przedstawila mi zarzut o oszustwo w sprawie mikroskopu elektronicznego ….którego juz od dawna nie posiadamy.”

PONIŻEJ RESZTA ARTYKUŁU Z LINKA:

“Każda z badanych próbek, za wyjątkiem jednej, szczepionki weterynaryjnej dla zwierząt zawierała zanieczyszczenia.
Rozmiary cząstek zanieczyszczeń wynosiły od 100 nanometrów do 10 mikronów.

Ponieważ szczepionki wyprodukowane zostały przy wykorzystaniu nowych, wyjątkowo czułych technologii, włoscy naukowcy byli zaskoczeni odkryciem na taką skalę zanieczyszczeń, które mogą powodować zatrucia, chroniczne stany zapalne, choroby autoimmunologiczne, choroby neurologiczne i nowotworowe w tym białaczkę.

Ilość wykrytych substancji obcych, a w niektórych przypadkach ich niezwykła konfiguracja chemiczna zaskoczyły nas. Ten rodzaj konfiguracji wydaje się bardzo dziwny, ponieważ nie wydaje się była ona technicznie użyteczna do produkcji, wygląda to na zupełnie przypadkowy zbiór zanieczyszczeń,który powstaje na przykład podczas spalenia odpadów. Jednak niezależnie od pochodzenia zanieczyszczenia w szczepionkach nie powinny się znaleźć, a tym bardziej w tych przeznaczonych dla niemowląt.”

I tak na przykład:

Cząstki ołowiu znaleziono w Gardasilu – szczepionce przeciwko rakowi szyjki macicy , w szczepionce przeciwko grypie Aggripal produkowanej przez firmę Novartis i szczepionce Meningetec, która rzekomo ma chronić przed zapaleniem opon mózgowych

Próbki szczepionek dla niemowląt Infarix Hexa – przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, polio i Haemophilus influenzae typu B firmy GlaxoSmithKline zawierały stal nierdzewną, wolfram i kruszywo złoto-cynk,

Szczepionki GSK Fluarix dla dzieci od lat 3 wzwyż zawierały 11 metali i agregatów metali. Te same agregaty metali, które zidentyfikowano w szczepionkach obecne w ustroju powodują białaczkę – zauważyli badacze.

UWAGA
Pełna lista zanieczyszczonych szczepionek na które trzeba uważać wraz z raportem do pobrania:

http://medcraveonline.com/IJVV/IJVV-04-00072.pdf

ŹRÓDŁA:
1. www.informasalus.it
2. Pełna lista zanieczyszczonych szczepionek na które trzeba uważać wraz z raportem do pobrania:wyniki badań: http://medcraveonline.com/IJVV/IJVV-04-00072.pdf
3. http://sekrety-zdrowia.org/zanieczyszczenia-w-szczepionkach/
4. dokument GSK (Glaxo Smith Cline) 1300 stron potwierdzający m.in. autyzm poszczepienny: https://ufile.io/3rpfw

————————————

W Niemczech też ostatnio opublikowano wyniki podobnych testów.

“Wyniki testu szczepionek opublikowane w newsletterze Hansa Tolzina. W 2016 roku ofiarowano kilka tysięcy euro organizacji non-profit AGBUG e.V, aby zbadać zawartość obecnie używanych szczepionek. Pierwotnym zamiarem było sprawdzenie ich jedynie pod względem zawartości rtęci.

Stowarzyszenie jednak rozszerzyło swoje dochodzenie, aby obejmowało ono wszelkie możliwe do wykrycia pierwiastki. Pierwsza analiza z dnia 8 lutego 2017 roku:

– Wszystkie 16 szczepionek zawierało małe ilości rtęci, niklu, arszeniku, uranu, aluminium

– Gardasil, Gardasil 9 i Synflorix zawierały dwukrotną ilość aluminium, niż wskazana w ulotce

– Zawartość aluminium w szczepionkach z tzw. atenuowanymi wirusami była ok. 1000-6000 wyższa, niż dopuszczalna ilość aluminium w wodzie pitnej.

ps.

UDOSTĘPNIAJCIE GDZIE SIĘ DA.
Z FAKTAMI SIĘ NIE DYSKUTUJE, A TAKIE MATERIAŁY POZWOLĄ NIEZDECYDOWANYM, A TAKŻE ZWIEDZIONYM PRZEZ PROPAGANDĘ MAFII MEDYCZNEJ, WYROBIĆ SOBIE SAMODZIELNE ZDANIE.

   za detektywprawdy.pl

ARESZTOWANIA WŁOSKICH NAUKOWCÓW PO OPUBLIKOWANIU WYNIKÓW BADAŃ 44 “BRUDNYCH” SZCZEPIONEK DLA DZIECI!!!!
ocena 5 głosów 3
Udostępnij

Napisz co myślisz