Ten żart Andrzeja Dudy rozbawił wszystkich do łez!  Prezydent zakpił z francuskiej pary prezydenckiej

 
Kornhauser Duda photo
zdjęcie Kancelaria Senatu

Prezydent Andrzej Duda wielokrotnie dał dowód na to, że poczucie humoru jest jego nieodzownym atrybutem. Dystans do licznych memów czy specjalne pozdrowienia dla internautów biorących udział w fikcyjnym „Sylwestrze z Andrzejem Dudą” to nie wszystko. Teraz głowa państwa pokusił się o dość złośliwy żart pod adresem francuskiej pary prezydenckiej. Zgromadzeni nie mogli powstrzymać się ze śmiechu!

Do niezwykle zabawnej sytuacji doszło podczas spotkania pary prezydenckiej z mieszkańcami Nowego Sącza. Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką objęli patronat nad obchodami 200-lecia tamtejszego I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza. Głos zabrała także Agata Kornhauser-Duda, który mówiła o swoich doświadczeniach w nauczaniu. Przypomnijmy, że Pierwsza Dama przez wiele lat uczyła języka niemieckiego w szkole z 400-letnią tradycją.

W trakcie przemowy Agaty Kornhauser-Dudy, prezydent pozwolił sobie na mały żart. – Żeby była pełna jasność: nie pracowała tam, kiedy ja tam chodziłem – powiedział Andrzej Duda. Nie da się ukryć, że tą drobną złośliwością głowa państwa „uderzyła” w Emmanuela i i Brigitte Macron. Przypomnijmy, że francuski prezydent był uczniem swojej obecnej małżonki. Co ciekawe, jedno z dzieci francuskiej Pierwszej Damy uczęszczało do klasy z Emmanuelem Macronem.

Ten żart Andrzeja Dudy rozbawił wszystkich do łez!  Prezydent zakpił z francuskiej pary prezydenckiej
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz