BRAWO! Jest polska odpowiedź na haniebny film Rudermanów. Zobacz koniecznie [WIDEO]

 
foto youtube

Polakami wstrząsnął obrzydliwy i kłamliwy film Fundacji Rodziny Rudermanów. Polacy i tym razem nie zawiedli. Mamy już swoja mocną odpowiedź na “I will go to jail”.

Hańbiąca naszą godność i pamięć produkcja doczekała się polskiej odpowiedzi. Poznański Klub “Gazety Polskiej” przygotował kilkuminutowy film przedstawiający kaźń narodu polskiego.

Przypomnijmy: W kilkuminutowym filmie, który narobił niemałego zamieszania pada wiele razy stwierdzenie “polski holokaust”, następnie jest wezwanie do zerwania stosunków dyplomatycznych USA z Polską. 

Nie powinno nas to dziwić. Czego można spodziewać się po fundacji, która aktywnie wspiera Demokratów w Stanach Zjednoczonych i była odpowiedzialna za bezczelne ataki na Donalda Trumpa.

– W mojej opinii, sformułowanie, że USA muszą zerwać relacje z Polską to sedno operacji informacyjnej skierowanej przeciwko Polsce. Strategicznym celem Władimira Putina jest wyprowadzenie USA z Europy Środkowej. Prowokacyjny film Fundacji Rudermanów wprowadza taki wątek do dyskusji. Ta fundacja występuje wprost jako adwokat głównej myśli geopolitycznej Rosji, by wojsk NATO w Europie Środkowej nie było, a region wrócił w sferę zależności od Rosji – powiedzia dziennikarz TVP oraz “Gazety Polskiej”, Michał Rachoń.

Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny “Gazety Polskiej”, jest przekonany, że podobnych do tego ataku Fundacji Rudermanów na Polskę będzie znacznie więcej.

-Stawka w grze jest gigantyczna. Chodzi o bezpieczeństwo Polski w najbliższych latach, a może i dziesiątkach lat. Wycofanie się USA z tego regionu oznacza oddanie nas w ręce tandemu niemiecko-rosyjskiego. Tym razem nie są to już tylko domysły, ale mogli to Państwo usłyszeć na własne uszy – pisał Tomasz Sakiewicz.

   za wrealu24.pl

BRAWO! Jest polska odpowiedź na haniebny film Rudermanów. Zobacz koniecznie [WIDEO]
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz