Eurokraci pełno w portkach.Trump nakłada 25% cła na ich RAJ

Donald Trump powiedział, że amerykańska stal i aluminium zostały „zdziesiątkowane” przez „nieuczciwą” politykę handlową i  że nie pozwoli, by Ameryka była „wykorzystana”.

Więcej szczegółów na temat planów spodziewanych jest w przyszłym tygodniu.

Unia Europejska wskazała, że ​​może podjąć działania odwetowe, potencjalnie rozpoczynając wojnę handlową z USA.

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker powiedział: „Nie będziemy siedzieć bezczynnie, podczas gdy nasza branża jest dotknięta nieuczciwymi środkami, które zagrażają tysiącom europejskich miejsc pracy.

„UE zareaguje stanowczo i współmiernie, aby bronić naszych interesów. W najbliższych dniach Komisja przedstawi propozycję środków zaradczych zgodnych z zasadami WTO przeciwko Stanom Zjednoczonym, aby przywrócić równowagę sytuacji. „ 

WNIOSEK :

Bruksela to malutka grupa ludzi, która zarabia i wykorzystuje inne kraje do swojego zarobku, Bruksela płaci ludziom w Europie Wschodniej głodowe stawki , Rządy w Polsce to ochraniają dlatego Morawiecki były bankier Niemieckiego Banku przez dwa lata nie ustawił dla Polaków minimum 5 euro na godzinę choć w UE już 8 euro i ten tani towar sprzedają dalej. Jest to mała grupa trzymająca za pomocą Rządów Liberalnych  w Europie ” ludzi w kagańcu” a Oni zarabiają na wykorzystywaniu ludzi i krajów wielkie miliardy , przykładem jest podatek Szydło który chciała nałożyć na sklepy niemieckie aby dać Polakom większe zapomogi, Bruksela podatek usunęła.

Zobaczycie Unia Europejska do 3-5 lat będzie bez kasy i wtedy Oni będą musieli coś innego wymyśleć aby Polacy dalej pracowali dla nich za grosze . Chyba że Polska się obudzi i zacznie pomagać Polskim rodzinnym firmą, niestety na to się nie zanosi.

Jedno jest pewne Unia Europejska upadnie przez Tuska bo nie posłuchał Davida Camerona który chciał zatrzymać wielką emigrację ludzi na wyspy  po zasiłki i chciał zmienić Brukselę a poleciał do Niemiec straszyć Londyn Brexitem oraz przez wpuszczenie niekontrolowanej emigracji z Afryki bo słuchał Merkel a nie kraje Unijne.

Następne lata będą ciekawe…Ciekawe czy Donalda postawią przed Trybunałem w Hadze ze złamanie prawa nakazania otwarcia granicy UE dla ludzi bez kontroli Straży Granicznej przez co przeniknęło wielu terrorystów i zginęły setki ludzi w zamachach.

Więc Niemieckie Koncerny już samochodów w Meksyku nie będą produkować ale w USA, teraz stracą na stali ponownie. Mniejsze dochody Niemieckich firm wiec Rząd Niemiecki nie będzie wstanie płacić do Brukseli takiej dużej składki, Unia się zwija ….

Damy ci dobrą radę Euro niedługo bardzo dużo straci do złotówki, kiedyś upadnie, jeśli masz oszczędności w Euro weź to zamień na złotówki ale najlepiej na dolary.

Konrad w

   za polskie-echo.com

Eurokraci pełno w portkach.Trump nakłada 25% cła na ich RAJ
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz