Politycy PO PRZYŁAPANI na piciu w czasie pracy. Ich tłumaczenia zdumiewają

To nie pierwszy raz kiedy posłowie raczą się trunkami w czasie pracy. Przez lata mieliśmy plejadę pijanych gwiazd w Sejmie. Najnowsze doniesienia o poczynaniach politykach PO są równie oburzające. 

Niechlubna tradycja

Synonimem pijanego polityka jest niezmiennie Aleksander Kwaśniewski, lecz obecne wybryki posłów PO są oburzające. Zwłaszcza, że spożywanie alkoholu miało miejsce przed istotnym głosowaniem.

W najnowszych wywiadach politycy ze środowisk lewicowo-liberalnych tłumaczą, że wino lub piwo do obiadu to nic złego. W Polsce niedopuszczalnym jest spożywanie alkoholu w tracie godzin pracy.p

Fanaberie polityków platformy przechodzą najśmielsze oczekiwania. Tego typu zachowania są niedopuszczalne. Sytuacja miała miejsce w środę koło godziny 13 w restauracji Bistro Wiejska. Posłowie wyszli na lunch, który miał miejsce obok Sejmu. W tracie posiłku spożywali alkohol.

W biesiadzie brali udział: Sławomir Neumann, Jan Grabiec i Marcin Kierwiński. Jak relacjonuje klient restauracji, jeden z polityków rzucił do kelnerki -„kolega dziś prowadzi, więc dla niego tylko seteczkę”. – He, he, więcej nie może – śmiał się polityk.

Nic nadzwyczajnego?

W wywiadzie dla Faktu Marcin Kierwiński stwierdził: – Pewnie lampkę wina do lunchu czy małe piwo niejeden poseł pił. Natomiast nie spotkałem się z tym, żeby ktoś pił jakiś ciężki alkohol w trakcie posiedzenia Sejmu – odpowiada polityk. – Nie, parlamentarzyści nie powinni, z całą pewnością nie powinni przychodzić [do Sejmu] po spożyciu alkoholu – mówi poseł PO.

Po chwili namysłu dodał: – Ale wie pan, może zdefiniujmy, co jest alkoholem… Jeśli ktoś wyjdzie w wolnej chwili na lunch i napije się lampki wina czy małe piwo, no to też nie przesadzajmy, prawda?

W końcu Kierwiński przyznał, że tego dnia, w przerwie pomiędzy obowiązkami parlamentarnymi, pił piwo z liderami klubu PO (szef klubu Sławomir Neumann odpisał nam, że nie może rozmawiać) – podaje fakt. – Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego – powiedział w rozmowie z dziennikarzami faktu.

   źródło: newsweb.pl

Politycy PO PRZYŁAPANI na piciu w czasie pracy. Ich tłumaczenia zdumiewają
ocena 5 głosów 1
Udostępnij

Napisz co myślisz