Miny mieli wybitne! Korwin doszczętnie zniszczył UE w Brukseli

Ależ pojechał im po ambicji! Polski eurodeputowany, Janusz Korwin-Mikke, podczas środowej debaty ws. Polski, powiedział brukselskim dygnitarzom dokładnie to, co myśli.

Miny im zrzedły

Ci, tradycyjnie, nie przyjęli tego dobrze. Dowodzi tego chociażby mina prowadzącego obrady, który w znamienny sposób wyraził dezaprobatę dla słów Janusza Korwin-Mikkego.

Polski europoseł między innymi wypomniał Unii Europejskiej komunistyczne korzenie. Faktem jest, że w Brukseli czci się m.in. siewcę najbardziej zbrodniczej ideologii – Altiero Spinellego.

Ale ilekroć wchodzę do tego budynku przez bramę z napisem Altiero Spinelli, powtarzam sobie ich zawołanie: „Precz z komunizmem. Śmierć komunistom” – wykrzyczał Korwin-Mikke.

Przypomniał też o Żołnierzach Wyklętych, którzy są dziś opluwani przez neoliberalne środowiska. Dzisiaj młode pokolenie Polaków przywraca pamięć o bohaterach walczących z komunizmem. Ci młodzi ludzie prosili mnie, żebym powiedział Państwu o Żołnierzach Niezłomnych i uczcił tym wystąpieniem ich pamięć – powiedział Korwin-Mikke.

Mistrzowsko zwrócił w swoim przemówieniu uwagę na porażającą hipokryzję Unii Europejskiej. Pozorują walkę z totalitarnymi ideologiami, zarzucają ich promowanie Polakom, a sami składają kwiaty na grobach komunistycznych zbrodniarzy.

   źródło: newsweb.pl

Miny mieli wybitne! Korwin doszczętnie zniszczył UE w Brukseli
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz